Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Új kutya? Tapasztalat mudival?...

Új kutya? Tapasztalat mudival? Tippek?

Figyelt kérdés

Nos, nekem szüleim nem engednek ide még egy kutyát. De ez nem ér, szeretnék nagyot sétálni (csivava nem jön amstaff futni jár). Mamámék a szomszédba laknak 1 hónapja halt meg az idős tacskójuk, de maguk után hagyott egy puli kölyköt, arra gondoltam hogy esetleg oda, mert a puli is hiányolja a társát, persze minden nap mennék sétálnék velük, játszanék, utána sajátokkal.

Ez nagyon sz.r ötlet szerintetek?

Bele se fogjak? :/


Esetleg tippeket muditartással kapcsolatban várnék ha kutyus nem is lesz:)


u.i.: egy tenyésztőnél már nézegettem szóval nem olyan hogy azt se tudni ki fia-borja.



2012. márc. 10. 11:35
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A mudi nem való idősebb embereknek (nem rosszból mondom)! Ők valószínáleg nem fogják nevelni, játszani vele, sétáltatni. Ő egy egygazdás kutya. Nem igazán jó olyanra, hogy egymás között adogassák, hogy mama a gazdája de közben más sétáltatja meg játszik vele. Neki olyan gazdára van szüksége aki mindig vele van, akiről tudja, hogy az igazi és egyetlen, és aki ért a neveléshez. A mudi érzékeny kutya, szüksége van rá, hogy rendesen neveljék.

A pulinak nem egy másik kutyára van szüksége, hanem egy emberre aki foglalkozik vele. Persze ha nem foglalkoztak vele eddig akkor hiányolja a társát, de a kutyának az igazi társa az ember- ez a háziasítás csodája.

Szerintem bőven elég nektek 2 kutya + a puli. Gondolj bele, hogy másoknak egy sincs! Ennyi kutya rengeteg idő és pénz, amit a szüleidnek kell fizetni...

2012. márc. 10. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ja első voltam, 3 mudi gazdája.
2012. márc. 10. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Szilvi & Argos ***** válasza:
100%

Igaza van az első válaszolónak, Neked felesleges még egy kutya, hisz ott van 3!!!

A stafforddal, csivavával, pulival miért nem lehet sétálni, tanítani, játszani???

2012. márc. 10. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A puli nem a mienk, a mamáméké. köszönöm.
2012. márc. 11. 17:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!