Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kik olvasták, mik a tapasztala...

Kik olvasták, mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Ajánlom az alábbi könyvet kezdő (de talán haladó) kutyásoknak is melyben 109 kérdésre ad választ a tükörmódszer alkalmazásával.Aki használta: mi a tapasztalat ezzel a módszerrel.

[link]


2012. márc. 10. 16:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én olvastam, bevált. Igaz, mellette suliba is jártunk.
2012. márc. 10. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
És legöbb kérdésemre választ adott.
2012. márc. 10. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
32%
Lefizettétek a moderátorokat, hogy ide járhassatok magatokat reklámozni? Nem volt még elég a gusztustalan marketingből?
2012. márc. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Na most mi a bajod? Én csak érdeklődtem nem reklámoztam! Amúgy minden 3. 4. kérdésnél felbukkan egy ajánlott veblap cím, vagy valamelyik igen népszerűsített álateledel márka. Az nem reklám?
2012. márc. 10. 21:01
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha nem azzal teszik fel a kérdést, hogy már megvan a véleményük róla, akkor nem. De te meg kérdezel róla, és közben ajánlgatod, hogy mennyire marhára jó. Ez bújtatott reklám.
2012. márc. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Úgy látszik nem egy oldalt olvasunk. Én egy szóval sem említettem, hogy mennyire jó, csak elolvastam és sok mindennapi kérdésre kaptam választ új megközelítésből. Szövegben nagyon ésszerű megoldásokat tálal, de gyakorlatban nem tudom mi a realitása. Ezért bátorkodtam kérdezni!
2012. márc. 10. 21:19
 7/7 anonim ***** válasza:
akkor én elmondom a véleményem erről az egész okosságról. ha egy alapvetően gyenge ember vásárol egy domináns kutyát, az olvashat akármilyen könyvet, meg nézhet mindenféle műsort, nem lesz domináns alfa. mert az első alkalommal amikor a kutya rámordul összekakilja magát. Egy erős egyéniségből árad az a erő, és ezt a kutya megérzi. Sokan elvannak tévedve, mert azt gondolják, hogy majd a könyvből mindent kiolvasnak, és működik mint a karikacsapás.
2012. márc. 10. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!