Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Butcher's kutyatáp szerintetek...

Butcher's kutyatáp szerintetek jó?

Figyelt kérdés

esetleg etet vki ezzel??


[link]


elég jó árban van , lehet veszek ilyet ,nem tűnik rossznak


2012. márc. 10. 17:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Jónak tűnik. Mennyibe kerül?
2012. márc. 10. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
3kg 1800 ft körül van
2012. márc. 10. 18:14
 3/13 A kérdező kommentje:
kistestű kutyának lenne szóval elég sokáig kihúzná a 3kg , most pro plan-t kap és hát abba nincs 40-50% hús, ebbe a butchers-be meg van annyi..
2012. márc. 10. 18:17
 4/13 anonim ***** válasza:

"BUTCHER’S száraz eledel felnőtt kutyák számára

Könnyű és könnyen emészthető eledel, amely legalább 30% húst tartalmaz. "

Tehát nem 50-60% mégsem. Én sem ismerem, de a 30% nem olyan sok.

2012. márc. 10. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

a kölyök tápjába 40-50% van azt olvastam

a felnőttbe azt tudtam hogy 30% van


9 hónapos kutyának lenne amúgy..

most pro plan halasat kapja ,abba a lazac hús 20% a fehérje 32%


acanától és a happy dogtól megy a hasa, még a dog chow-tól nem megy ,de abba tényleg elég kevés a hús...

2012. márc. 11. 11:29
 6/13 anonim ***** válasza:
Erről nem tudok mit mondani, de esetleg kipróbálhatnád a joserát vagy a britet (brit kölyöktápban 40-42%-os a hústartalom).
2012. márc. 11. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
56%
Bár most valószínűleg sokan le fognak szólni, mert reklámot csinálok az oldalon. Van egy cseh táp, amiről sokat olvastam még a német schecker.de oldalon is. Nagyon dicsérték. Eldöntöttem megpróbálom importálni, mert mind a beltartalma mind az összetevője nagyon tetszett. Hústöltetes, nagyon guszta és jó illatú falatkák manóknak. A táp neve Puffins. Most még bevezető áron vásárolható meg. 1 kg 1.450 Ft. www.puffins.hu
2012. márc. 11. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:

Nem ismerem a tápot, de nekem

1. túl olcsónak tűnik a magas hústartalmához képest

2. az oldalon nincs leírva az összetétele. Írni meg sok mindent lehet. Ha hússal kezdődik az összetevők sorrendje akkor már jó minőségű

3. szerintem anno mintha láttam volna a tesco-ban is. Ott meg nem láttam még prémium minőségű termékeket.

2012. márc. 11. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Én megnéztem azt a puffinst, nincs feltüntetve a hústartalom. Ennyiért már acanát is tudok venni, a brit care olcsóbb (kukorica sincs benne), amiről tudom, hogy jó, de ha erősen gondolkozom akkor a Taste of the wild (szintén 100%, hogy kukoricamentes és az egyik legjobb táp, amit lehet kapni)is bőven belefér ebbe az árba.

Az etetési útmutató szerint ráadásul még többet is kéne belőle adni, mint amiket felsoroltam.

2012. márc. 11. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat


amiket írtatok tápokat azoknak utána nézek :)


a másik kutyánk acana tápot eszik ,neki nem megy tőle a hasa ,gondoltuk hogy a kölyöknek is azt adunk majd de sajna neki ment tőle..

2012. márc. 11. 13:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!