Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Amstaff-ot vagy Boxert válasszak?

Amstaff-ot vagy Boxert válasszak?

Figyelt kérdés
Munkakutyának kéne,meg állatokat és területet örizni (Egy kissebb völgyben, picit hideg szokott lenni néha) és persze sétákra is magammal vinném és meglenne a napi 3 óra mozgás?? melyik fajtát válasszam?
2012. márc. 10. 19:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
Egyiket sem, ezek benti show kutyák.
2012. márc. 10. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Mikor fogják fel az emberek, hogy az amstaff NEM VALÓ ház/terület őrzésre? Az elmúlt napokban nem tudom mennyi ilyen kérdés volt..
2012. márc. 10. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
A boxer sem lenne jó erre.
2012. márc. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg rottweiler? Neki jók a feltételek.
2012. márc. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
49%
A boxer fázna, az amstaff meg (és a boxer sem) őrzésre való..ha őrizni kell akkor valamilyen juhászkutyát javasolnék..
2012. márc. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Egyiket se. Mind a kettőnek a kinti-benti tartás javasolt, egyik sem pásztor/juhász kutya, a boxerben még némi vadász vér is csörgedezik. Területőrzésre szintén alkalmatlan mind a kettő, maximum kinézetre lehet elrettentő, jelzőkutyának az amstaff esetleg.
2012. márc. 10. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
Az amstaff az megvadul hogyha nem kap elég figyelmet ....Németjuhász kell oda szerintem...
2012. márc. 10. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Hmm érdekesek a válaszok! Nekem boxerem van, és kiváló terület örző! Sőt mondok jobbat, én mikor járőrözök azért viszem magammal,hogy engem védjen és volt is már rá szükség! Igaz K9 képzett kutya, de itthon és a munkahelyen is mindent észrevesz! Elég rossz környéken lakom, alapból csendes kutya csak akkor ugat ha kell! De ha megszólal akkor tudom h helyzet van!
2012. márc. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
szerintem vegyél 1 kangalt
2012. márc. 11. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Ez komoly ha az amstaff nem kap elég figyelmet akkor bevadúl???
2012. márc. 11. 15:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!