Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Meghalt a kutám mit tegyek?

Meghalt a kutám mit tegyek?

Figyelt kérdés
nagyon fáj,és még mindik sírok érte. Apukám szerint megvédte a macskámat egy nagykutyától. rendezgetem a sírját de mindig sírok ha ránézek.

2012. márc. 11. 11:04
 1/10 anonim ***** válasza:

Még fogsz is egy darabig. Meg kell siratni, meg kell gyászolni. Ez a dolgok egészséges menete. Nem kell visszafojtani.

A gyászmunka egy hosszú folyamat, végig kell csinálni.

2012. márc. 11. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
43%
Csinálj neki egy virtuális sírhelyet, a www.petmenny.hu-n, és gyújts minden nap érte gyertyát. Én is ezt teszem.
2012. márc. 11. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%

-Nézd csak kislányom,egy sziszaaa!!!

-Nem szisza,makka!!!


-gondolom,ilyen a kuta is..........

2012. márc. 11. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Vegyél egy másik kutát vagy kérj egyet a szüleidtől ajándékba.
2012. márc. 11. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
11:14 Marha jót nevettem,utolsó voltam.
2012. márc. 11. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nem jó ötlet venni egy másikat ilyenkor. meg kell várni amég a gyerek feldolgozza az elvesztett kedvence halálát, és gyászolja azt. Nem lehet semmi tenni, az enyém is elpusztult még évekkel ezelőtt elástuk a kertbe azóta is én tartom rendbe a sírját, tele van virágokkal, és nagyon szép! :)

Ráadásul képzeld ő pont az én szülinapomon hagyott el, úgyhogy duplán rossz volt. :( De nem baj, ma már a képe a falamon van és tudom, hogy valahol jobb helyen van! :))

2012. márc. 11. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
52%
barátnőm kutyája nyáron pusztult el megtámadták és szívrohamot kapott. Neki az segített hogy új kutyát vettek hogy egy kicsit szerethessen mást is.
2012. márc. 11. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Amikor a kutyám meghalt, egész nap sírtam, de estére már hozunk is egy másikat egy yorkshire terriert nekem nagyon segített. Picike volt, és olyan kis vicces, hogy nem lehett rajt nem nevetni. :)
2012. márc. 11. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

6.-a te véleményed nagyon tetszett.

milyen fajta a kutyád.

és igazad van nem akarok más kutyát.. én őt akarom visszakapni....

2012. márc. 13. 17:04
 10/10 anonim ***** válasza:

Egy ó német juhász volt. Öregségébe pusztult el. :(

Azóta már van másik kettő, az évekkel később lett, amég újra neki tudtam kezdeni egy máik kutya nevelésének minden gond nélkül. Lehet, hogy nem kell egy év, de egy kis idő kell még feldolgozza az ember. Segít ha ott van az udvarban és minden nap meg tudod "látogatni".

2012. márc. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!