Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért pisil be újra?

Miért pisil be újra?

Figyelt kérdés
5 hónapos bichon havanese kutyám van és már egy hónapja szobatiszta (persze egy-két baleset még előfordult, de nem sok) most viszont újra nagyon sokszor bepisil és gyakran 2 órát sem bír ki, bár nagyon keveset pisil mindig. Egy másik kérdésem kapcsán a válaszok alapján arra jutottunk, hogy valószínűleg tüzelni fog, ugyanis meg van duzzadva a pérája. Lehetséges, hogy ettől van ez is? Emellett most gyógyult meg egy betegségből, ami hányással és hasmenéssel járt, 3 nap alatt fél kilót fogyott.:( Mostanra már eszik rendesen és meg is marad benne, a doki is azt mondta, hogy kb mostanra fog elmúlni, és így is lett, szóval úgy gondoltam, hogy megnyugodhatok. Lehet ehhez is köze? Másrészt megfigyeltem, hogy tegnap óta néha remegnek a hátsó lábai. Ezzel mindenképpen viszem orvoshoz, mert nagyon nem tetszik, de előtte gondoltam megkérdezem, hogy ti mit gondoltok a bepisilésről?
2012. márc. 11. 13:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Ivarérett lett és mivel ő a falkavezér, jelölget.
2012. márc. 11. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

miaz hogy ketthű? De idióta vagy!!!

Remélem nincsen kutyás, ha van sajnálom szegényt....:(


Minden képen ezt is mondani kéne a dokinak amikor viszed.

2012. márc. 11. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát akár fel is fázhatott, de az is lehet, hogy jelölget. Ami persze ettől még nem lesz elfogadató. Falkavezérséggel hogy álltok?
2012. márc. 11. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Sajnos szerintem rosszul állunk a falkavezérséggel.:( Próbálkozom, de ezek szerint nem vagyok elég következetes. Sajnos még csak egyszer tudtunk kutyaoviba menni, de mostantól akartam megint vinni. Viszont nem hiszem, hogy jó ötlet lenne tüzelés alatt.:) Addig is próbálkozom tovább, holnap pedig dokihoz megyünk, úgyhogy ha nem beteg, akkor tudom mivel kell foglalkozni!
2012. márc. 11. 15:45
 5/5 anonim ***** válasza:
A próbálkozás a baj. Tudod, egy kutya akkor fog jól viselkedni, ha elvárod tőle a jó viselkedést. Ha csak szeretnéd, meg jaj de jó lenne, abból nem lesz semmi. Csináld. Neveld meg.
2012. márc. 11. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!