Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy keverék,8 éves kutyánál...

Egy keverék,8 éves kutyánál mennyi idő betanítani a fekszik parancsot?

Figyelt kérdés
Előre is kösz a válaszokat.
2012. márc. 11. 15:19
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Már felesleges.Ennyi idősen lassan a felállással lesznek gondjai.
2012. márc. 11. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez nagyban függ a kutyától és attól is, aki tanítja. Én azt mondanám, hogy legrosszabb esetben is fél óra, mire megérti, mit akarsz tőle, és pár ismétlés, mire benne is marad, feltéve, hogy pozitív megerősítéssel csinálod. Hagyományos módon nehezebb fektetést tanítani.
2012. márc. 11. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

Bizonyos kor után nem taníthatóak az állatok.


Ahogy az emberek se nagyon.

2012. márc. 11. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
58%
#3, honnan szülted ezt a baromságot? :D
2012. márc. 11. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Egyáltalán nem baromság.Az én kutyám is 8 éves korában tanulta meg ezt a parancsot.És ő is keverék.(sőt ezek után még a pitizz, halott, pacsit, stb. is könnyen megtanítható)Én nem órában mérném nekünk kb 3nap után ment a fekszik.Minden nap ismételjétek át a már megtanult parancsokat, keverheted is a sorrendet, és mindig vegyétek bele az újat is.Miközben tanítod próbáld meg csk a fekszik szót kihangsúlyozni, hogy egyértelmű legyen mit szeretnél.Sok sikert a tanítgatáshoz :)
2012. márc. 11. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó válaszoló! Már érti mit mondok meg minden. Csak úgy kíváncsi voltam rá;)
2012. márc. 11. 17:09
 7/7 Gabi86 ***** válasza:
Nekem is van egy 8 éves kutyám és én is nem rég tanítottam meg a behívás,fekszik,ül,pacsi.nekem negyed órámba telt minden egyes feladat és előbb megtanulta mint a fiatalabb.mind a 4 kutyám keverék.nagyon okos kutya,mondjuk a többi is.én jutalomfalattal tanítok,bármit megcsinálnak érte.egyedül az ugrálásról tudtam nehezen leszoktatni csak a 8 éves ugrált,de már nem,az beletett pár hétbe.
2012. márc. 13. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!