Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mikor lesz fitt a kiskutyám?...

Mikor lesz fitt a kiskutyám? SEgítséget szeretnék kapni!

Figyelt kérdés
Egy 7hónapos mopszról van szó..tegnap adtunk neki féregtelenitőt egy felet..Ma reggelre hányt és ment a hasa..nyáladzott..Kihivtuk rögtön a dokit igaz estére érkezett meg..Kapott 2 fajta injekciót egyiket a nyakába másikat a hasába..Rá félórára elkezdett vakarózni a kiskutya..hirtelen bedagadt a szeme majd az egész feje..felhivtam ismét az állatorvost azt mondta h adjak neki kálciumot..de csak pezsgő tablettánk volt itthon..adtam neki kínkeservesen..Mikorra fog ez a duzzanat lemenni a kis fejéről?? És mikor lesz olyan kis fitt mint volt a betegsége előtt?? Válaszokat előre is köszönöm szépen!!

2012. márc. 11. 21:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Én elvinném sürgősen az ügyeletre, valószínű allergiás az egyik oltóanyagra, amit kapott. Ha a duzzanat átterjed a torkára is, akkor megfullad, szóval sürgősen vigyétek dokihoz.
2012. márc. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azt mondta a doki mert felhivtam megint..h elég a kálcium és ha nem múllik 1 órán belül kijön megint hozzánk ..:( úgy sajnálom szegényt ..
2012. márc. 11. 21:24
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én is egy mopsz gazdi vagyok, érdeklődnék, jól lett a picike?
2012. márc. 20. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szió:) Igen még másnap kicsit bús volt nem nagyon volt játékos kedvébe mint ahogy szokott..pár nap kelett hogy helyre jöjjön teljesen! De már ugyan olyan kis rosszcsont mint volt a kis drágám :)
2012. ápr. 4. 19:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!