Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit akar ilyenkor a kutyám?

Mit akar ilyenkor a kutyám?

Figyelt kérdés

Egy 7 éves tacskóm van és mostanában azt csinálja,hogy ha éhes mereven néz, meg emelgeti a jobb első lábát ,hogy észrevegyem.

Szóval nézem a monitort és a szemem sarkából látom,hogy nyúlkál a lábával,hogy ránézzek, ha ránézek mosolygós feje van és csak néz mereven,aztán ha elfordulok folytatja, de nem éhes már mert adtam neki enni és nem kell, régen miután kapott kaját ezt abbahagyta,de most már kaja után is akar még valamit csak nem tudom mit?

Játszani nem szeret és azt sem így jelzi,hogy a dolgát akarja végezni.



2012. márc. 11. 22:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Jaaaj, ezt elképzeltem, nagyon édes lehet... :)))) nem lehet, hogy csak egy kis simit akar?
2012. márc. 11. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Catz ***** válasza:
Nekem a 10 éves keverékem csinálja ezt, ha látja, hogy reggel felkeltünk és odajön az ágyhoz. figyelmet akar, sétát, törődét, játékot... :)
2012. márc. 12. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
az enyém is csinál ilyesmit,ő az ölembe hajtja a fejét ha gépezek vagy feltámaszkodik a székre ahol ülök,sztem csak azt akarja h foglalkozzak vele.a tied is biztos csak a figyelmed akarja kivívni a "hülye számítógép" helyett:D
2012. márc. 12. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Enyém is ezt csinálja, ha beengedem a lakásba és a gép előtt talál. De mihelyt felállok a székről mást csinál. Lehet hogy a kutyák tudják, hogy káros a monitor bámulása nekünk?:)
2012. márc. 12. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
hehe :P lehet. :D
2012. márc. 12. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"...emelgeti a jobb első lábát ,hogy észrevegyem. " leírtad a választ is magadnak:)

a kutya megtanulta ha ezt csinálja akkor az ember reagál rá így vagy úgy de reakciót vált ki belőle-egyszerűen hagyd figyelmen kívül, és ha közvetlen melletted csinálja előbb told arrébb egy fél méterrel és utána nézd levegőnek, csinád tovább amit addig is csináltál...

2012. márc. 12. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Akkor netezz amikor alszik pl. Nem tudom hogy lány kutyusod van-e, véletlenül nem álvemhes lesz? Nálam ilyen sűrű szeretetrohamok után, elkezd követni mindenhová, sír ha nem lát engem, nyaldossa a hasát. Ekkor van a gazdi-elvonókúra, nehogy baj legyen, kevesebb víz, kevesebb törődés, kinti séta, lemozgatás, figyelem-elterelés.

Persze csak a leányzó a kutyúd.

2012. márc. 13. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!