Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lehet abból bármilyen probléma...

Lehet abból bármilyen probléma, ha a 6 hónapos kutyám éjjel fél kettőkor kap először enni?

Figyelt kérdés
Mielőtt bárki megijedne, ez csak 3 hétig lenne így, amíg nem vagyok itthon. És mikor kapjon másodjára enni?
2012. márc. 11. 23:28
 1/9 anonim ***** válasza:
Szia. hogy érted h először??? az előtt nem adsz neki enni??
2012. márc. 11. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nem értem. és az éjjel fél kettőhöz képest hogy akarsz másodjára enni adni neki?
2012. márc. 11. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
elnézést, nem fogalmaztam érthetően, a reggeli etetését váltanám fel a fél kettes etetéssel, így a másodjára már a délutáni napszakban adnék neki enni.
2012. márc. 11. 23:42
 4/9 anonim ***** válasza:
Én a kis kutyusaimat reggel 9kor délután kb 3-4 körül és este 7-8 körül etetem. És néha éjfélkor is kimegyek hozzájuk ha úgy érzem..
2012. márc. 11. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
de nálam pont az a probléma, hogy reggel nem tudom megetetni(vagyis az apukám a munkája miatt, mert én nem leszek itthon), így csak a fél kettes időszak maradt és a délután. Napi egy etetésre pedig nem szeretném szoktatni(később sem),mert csak nemrég álltunk át a napi háromszori etetésről..
2012. márc. 11. 23:49
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát szerintem éjszaka adjatok neki több ételt és ki fogja birni délutánig...
2012. márc. 11. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
semmi baja nem lesz, nyugodtan adhatod neki ugy is.
2012. márc. 12. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Megpróbálhatod neki így is, de például az én kutyám nem volt hajlandó hajnalban enni. Én is kényszerültem ilyen megoldásra. Sajnos nem nagyon jött be, mert nem volt hajlandó enni hajnalban. Valahogy mindig kora estére éhezik meg mind a kettő, így muszály volt ehhez igazodnom.
2012. márc. 12. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
igen, így indulás előtt én is megpróbáltam, és a kaja fele ott volt még délben is.. de mivel más lehetőségem nincs, muszáj lesz hozzászoknia.
2012. márc. 12. 10:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!