Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek melyik a legjobb...

Szerintetek melyik a legjobb minőségű táp, amit a kutyámnak adhatok?

Figyelt kérdés
Várom a tapasztalatokat kutya és macskatápokról is,kinek melyik vált be a legjobban?
2012. márc. 12. 12:42
1 2
 1/14 anonim válasza:
milyen idős a kutyád?
2012. márc. 12. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
Royal Canin
2012. márc. 12. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Szia!:)

és milyen fajta?


Nagytestű kutyáknak Happy dogot vagy Acanát javasol a dokim (vannak ennél drágább tápok is, de az már kicsit parasztvakítás).


4 kutyámból 1 Happy dogot kap (70 kg), 3 Romeot (28, 18, 8 kg) és néha jóféle házikosztot.

Mind a négyen majd' kicsattannak az egészségtől, gyönyörűen csillog a bundájuk, energikusak, játékosak, 2x szépségversenyt is nyertünk kettőjükkel - a többiekkel még nem indultunk.


Cicatápban sajnos nem tudok segíteni, mert az enyémeknek speckó diéta szerint kell főznöm.

2012. márc. 12. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
1 éves és nem tudom,milyen fajta,olyan menhelyi keverék és közepes termetű..
2012. márc. 12. 13:55
 5/14 anonim ***** válasza:
Acana vagy Orijen. Ugyanaz a kanadai gyártó, csak az Orijenben még több a fehérje s teljesen szénhidrátmentes.
2012. márc. 12. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszi,alacsonyabb árkategóriában nincs olyan,ami ugyanilyen jó? Néztem ezeket és elég drágák..ha nincs akkor megveszem,de hátha van..
2012. márc. 12. 15:35
 7/14 anonim ***** válasza:

A Romeot is drágának találtad?


Gyakorlatilag tesco-s táp értékben van, csak nem szemét van benne... (Aldiban kapható zöld tasakos)

2012. márc. 12. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Nem,a Romeot nem...csak nem tudom elhinni,hogy az tényleg jó,mert az meg annyira olcsó :)
2012. márc. 12. 15:59
 9/14 anonim ***** válasza:
Tény, nem olcsó az Acana és Orijen, de tuti jók! Nézz utána még esetleg a Brit Prémium tápoknak, jó az áruk és elvileg jó az összetétele is, ha nem lenne pénzem az előbbiekre, én ezt próbálnám ki!
2012. márc. 12. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Hát, ha egyszer az Aldiban jársz, hasonlítsd össze az összetételét...

Sok drágább tápnál jobb.

nyilván nem a legjobb, de Te mondtad, hogy olcsó is legyen és jó is:)


ja, még szokták ajánlani a Dog Chow-t.

2012. márc. 12. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!