Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 1éves kutyám van, kiássa az...

1éves kutyám van, kiássa az összes fát az udvaron, a ruhákat leszedni, a kocsit megkarcolta!?

Figyelt kérdés
mivel suliba járok így általában 3-4órára érek haza, és csak utólag látom és úgy szólok rá ...néha meg is verem..főleg akkor vertem meg amikor a kocsit végig karmolta...nem 2ft volt a javítás...az utólagos rászólás/verésből tudja, hogy rosszat tett?..mert már nem ez az első esett..akkor is ráverek 1 kicsit a fejére v a hátára, de mégis csinálja...

2012. márc. 12. 15:15
 1/8 anonim ***** válasza:

Ez egy kutya. Fogalma sincs miért kap büntetést x órával azután miután elkövetett valamit. Hazajössz megvered, ez aztán remek.

Foglalkozni kellene vele, sétáltatni, lefárasztani...

2012. márc. 12. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom terrier.


A veréssel nem érsz el semmit, mivel ő ahhoz fogja kötni a büntetést, hogy te hazamentél.


Fáradt kutya = jó kutya. Reggel suli előtt is fáraszd le, és amikor hazamész akkor is foglalkozz vele. Ha nagyon nincs rá időd (bár nem értem akkor csak dísznek kellett a kutya?) akkor szobakennelbe zárd amíg nem vagy otthon, tüneti kezelésnek megfelel. De azt ne felejtsd el, hogy akkor viszont esténként sokat foglalkozz vele, mert egész nap bezárva elég rossz neki.

2012. márc. 12. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
minden nap elviszem sétáltatni. leviszem a pályára futtatni...de még így is tönkre tesz mindent..
2012. márc. 12. 15:32
 4/8 anonim ***** válasza:
És agyilag is lefárasztod? (tanulás, sport)
2012. márc. 12. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem lehet megoldani, hogy suli előtt is lefáraszd? Korábban kell kelni, de szerintem megéri megpróbálni.

Utólag nem tudja miért verted meg. Így azt fogja fel, hogy elmész, s mikor hazaérsz verést kap.

2012. márc. 12. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Akkor ezek szerint nem elég neki a foglalkozás amit tőled kap. Azért rosszalkodik, mert sok a fölös energiája. Milyen fajta kutya? Nem tudsz neki valami elkerített részt csinálni? Nem feltétlenül kennelre gondolok, hanem nagyobbra. Semmiképp ne verd meg, nem tudja, hogy miért kapja és csak veled szemben lesz bizalmatlan. Ő nem direkt rosszalkodik csak sok az energiája, amit le kell vezetned!
2012. márc. 12. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ez az utólagos verés katasztrófa...

Kár, hogy nem előbb kérdezted meg, van-e értelme...


na mindegy.

Ezt felejtsd el, ne verd a kutyát.


Nem tudom elégszer hangsúlyozni, hogy nem a kutya a h.lye!!!

Mindig a gazdával van a gond.

Volt időm megtapasztalni.


Figyu azért ilyen a kutyád, mert túl értelmes.

Igen.


Nem elég az a lefárasztás, hogy sétálgatsz vele...

1. bringával sétáltasd.

2. AGYILAG fáraszd le!


apport, agility, dog dancing,...


Egy hétvégi agility a közeli kutyasuliban csodákra képes!


A kutyád olyan lesz, mintha kicserélték volna, ezt GARANTÁLOM.

2012. márc. 12. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nálam az is bevált ha játékokkal pakoltam tele az udvart. Pl: műanyag üvegen akkora lyukak amekkora a táp, és félig megtöltöm. Vagy velőscsont főve. Szárított marhabőr. Vagy egy olyan hely, ahonnan nem tud kiugrani, de rálát az utcára. Nálam ezek működnek, 3 kutya van itthon. Persze ettől még le kell fárasztanod.
2012. márc. 12. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!