Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek a Pit Bullterrier...

Kyry kérdése:

Szerintetek a Pit Bullterrier milyen kutyus?

Figyelt kérdés
Pl.: kedves,agresszív, stb...

2012. márc. 12. 16:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
37%
uncsiméknak van és az ővé nagyon kis cukorfalat nagyon szeretjük egy nagyon kedves, intelligens kutya vagy egy pár ismerősünk akinek van és mindenki imádja mert naon kiráály kutyuli♥
2012. márc. 12. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
nagy bátyámnak volt egy pitbullja ,nagyon cuki volt velünk kedves és barátságos,játékos,de a kutyákkal agresszív volt, nem volt rendesen szocializálva,szóval ha ilyen kutyát akarsz akkor a szocializációt az szigorúan kell venni..
2012. márc. 12. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Amilyennek nevelik. Mint mindegyik. Ki lehet hozni a jó és a rossz oldalát is, csak a gazdán múlik.
2012. márc. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Hát amúgy barátom vett nekem párnapja egyet és nekem ez az első pit bullom ezért kérdem. am. a barátomnak volt ilyen kutyája az azt mondta kegyetlen agresszív ,, dög''
2012. márc. 12. 16:37
 5/12 anonim ***** válasza:

a legjobb!


a legtökéletesebb sportkutya: bátor, erős, értelmes, motiválható, zsákmányos, kitartó, csupa szív... imádom őket!

2012. márc. 12. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

csak úgy vett neked egyet? ajajj... :/


a pitek nagyon akaratos, makacs, hiperaktív kutyák. nagyszerű sportkutyák, de ha nem foglalkoztatják őket, akkor elfoglalják magukat... rágnak, ugatnak, rombolnak. minél előbb keress egy kutyasulit, és iratkozzatok be, aztán ahogy nődögél keress egy szimpatikus sportot, amivel majd lefáraszthatod.

2012. márc. 12. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
A szülinapomra vette! Sport az meg van minden nap futok vagy sétálok kb.1 órát a többi kutyáimmal!
2012. márc. 12. 16:43
 8/12 anonim ***** válasza:
jó kutya, de nem lehet elhanyagolni, amit egyszer nem engedsz meg neki azt máskor se engedd, makacs és nagyon kitartó!!! megszerzi ami kell neki, hacsak nincs erős kezekben és ezt nem úgy értem hogy ütni rugni kell, ezeket felejtsd el, föleg mert a kutyának az első 8 hónap az amikor minden berögzül a kis agyába és ha pl most érik olyan szélsőséges behatások, akkor az 95% hogy meg is marad benne örökre. Nekem is pitem van, kutyaiskolába járunk, így minden kutyával jól kijön, egyszer sem verekedett még. Mondjuk sokat számit, hogy ivartalanítva van! így nem fut a szukák után, nem domináns a kanokkal kicsikkel öregekkel mindenkivel kijön, nyugodt de játékos. Én midnenképpen ajánlanám, hogy ivartalanítsd a picit, és a kutyaovit is :) ( elég kellemetlen, ha nem tudod elengedni mert félned kell hogy melyik kutyával fog éppen összekapni)
2012. márc. 12. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szóval a barátod úg gondolta, romantikus dolog egy általa gyilkológépnek tartott állattal meglepnie téged? Én a helyedben nem tartanám meg... Mármint a pasit, nem a kutyát.
2012. márc. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Egyébként az eddig leírtakból kiindulva tökéletes úton haladsz afelé, hogy menhelyre kerüljön a kutyád. Hozzáértés nélkül ne tarts pitbullt, add tovább valakinek, vagy vedd a nyakadba a várost, és keress egy igazán jó kutyaiskolát, ahol megtanítanak kutyázni.
2012. márc. 12. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!