Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A 3,5 hónapos yorkim mindíg...

A 3,5 hónapos yorkim mindíg megrágja az internet és a tv kábelt. Szerintetek jó ötlet az, hogy bekenem erős paprikával? Vagy ha nem jó akkor mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
2012. márc. 12. 16:52
 1/8 anonim ***** válasza:
a legbiztonságosabb, ha nem fér hozzá a kábelekhez. vagy ha már távoltartás, akkor célirányosan keress kutyariasztó sprayt (fressnapfban biztos kapni), mert a kutyák nem érzik az erőset, kicsípi ugyan a nyálkahártyájukat, de attól még megeszik a paprikát...
2012. márc. 12. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ezek a távoltartó sprayk sz@rt sem érnek. Én már kentem be piros erős paprikával a kerítést, hogy ne rágja, és lám abba hagyta :) Egyből megértette
2012. márc. 12. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi!
2012. márc. 12. 17:46
 4/8 anonim ***** válasza:
Vagy meg lehet oldani, hogy ne férjen hozzá, sőt le is lehet tiltani róla.
2012. márc. 12. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Vagy ott a Wifi :)


Egyébként venni kell valamit ami eltakarja a kábeleket. Így biztonságosabb. Illetve vegyél valamilyen rágcsálnivalót a kutyusnak. A füstölt marhacsont a legjobb :)

2012. márc. 12. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Mi ezt úgy oldjuk meg, hogy abban a szobában alszik majd a kutya ahol a laptopok vannak, nekünk egy vonalban vannak elhelyezve a gépek így a párommal meg negyedeljük a szobát egy kis kerítéssel kapuval így sem a kábelekhez sem a kanapéhoz nem fér hozzá. Viszont a fiókok füleit meg az ajtó félfát be fogom fújni olyan riasztó sprayvel, ha nem használ akkor meg megpróbálom én is a paprikát mivel a yorki is csak egy kutya ugyan olyan mint a többi fajta és a másik kutyának sem volt baja amikor apu a motorja szőnyegét kente be vele,hogy ne rágja szét.

Nos mi így próbálkozunk majd. De lelehet szoktatni a haveroméknak is rágott el laptop kábelt,de letudták szoktatni, meg lehet kapni olyan játékot amit megtudsz tölteni kajával egy próbát megér.

2012. márc. 13. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az én yorkijaim csak akkor vetemedtek a kábelekre, ha nem volt elég játékuk és rágcsálni valójuk! A gagyi préselt csont nagyon bevált, vagy kiscipő alakban is lehet kapni, ezekből 1 csomagot (4-8 db-ot) csapdaként szétpakoltam a házban, elosztva, hogy minden helyiségben legyen 1-2, plusz, ha más rágcsálásán kaptam rászóltam, hogy FFÚÚÚJJ, NEMSZABAD, és adtam helyette egy ilyen préselt csontot, és bele is ment az alkuba.

Meg is tanulták hamar, mit nem szabad. Hidd el, ha lesz elég saját cucca, ami kielégíti a fogváltás okozta rágási ingert, és finom is, nem fogja azt a rosszízű kábelt rágni. Tapasztalatból mondom, 5 kutyám van. Hamar ki kell tapasztalnod neked is, mivel vonhatod el eléggé a figyelmét, mert ez az időszak akár 7 hónapos koráig is eltarthat, és ahogy nő, egyre jobban tud rongálni...


Sok sikert és örömet a kiskutyádhoz!!! :D

2012. ápr. 25. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Jah, és nem hinném, hogy egy TERRIERt egy kis paprikával, vagy humbukspray-vel el lehet tántorítani...
2012. ápr. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!