Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyát válaszzak?

Milyen kutyát válaszzak?

Figyelt kérdés
Kistestüt szeretnék.Fontos hogy ne nagyon hulljon a szöre. Jöjjön ki más állatokkal és emberekkel.
2012. márc. 12. 17:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Német törpe pincser és Bishon Havanese
2012. márc. 12. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi:) Utána olvasok a fajtáknak!!
2012. márc. 12. 17:09
 3/5 anonim ***** válasza:

az, hogy kijöjjön más élőlényekkel rajtad múlik... szocializálnod kell, esetleg kutyaoviba hordani...

a kistestű kutyák hajlamosak többet ugatni és ezzel felhergelni a nagyobbakat...

ezért különösen fontos, hogy őket is szocializáljuk...

különben ne várj csodát.:)


a szőrhullásban sajnos nem tudok tanácsot adni, mert olyan kutyákat is láttam szőrözni, akik elvileg nem hullajtják.

(Tehát ne ez legyen a kizáró ok szerintem...)

Amúgy megfelelő táp és ápolás mellett, ha nincs vedlés, nem nagyon szőröznek...


tacsi, pincsi, chihuahua, yorkie, westie, cairn terrier, mopsz, boston terrier, francia bulldog, brüsszeli griffon, angol bulldog, papillon (szerintem gyönyörű), lhasa apso, törpe snaucer, parson russel terrier, shih tzu, tibeti spániel,...



terriert csak akkor választanék, ha nem első kutya lenne...

akaratos kis disznók tudnak lenni:)


és ne csak kinézet alapján válassz, olvass utána a fajtáknak!


jó kutyázást!:)

2012. márc. 12. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ez az FCI IX fajtacsoportjának szinte összes tagját takarja...hisz erre lettek kitenyésztve. De szűkítsd a kört...mennyit tudnál vele foglalkozni? mennyit lenne sétáltatva?
2012. márc. 12. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Naponta többször is tudnám vinni sétálni,és sokat foglalkoznák vele!! :)
2012. márc. 13. 12:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!