Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik öleb legyen? Nem...

Melyik öleb legyen? Nem igazán tudunk dönteni mindenki másikat akar.

Figyelt kérdés

Na apum meg én szoktuk eldönteni hogy milyen kutya legyen.


apumnak ezek tetszenek:

Havanese

Yorki egy kicsit

Shih-Tzu (apum szerin tgey kicsit csunyi de pont ezét aranyos....:)


nekem:

Yorki

Havanese

Shih-tzu


Mind a 3 fajta megfelel az igényeinknek de nem tudunk dönteni.

Várnék tapasztalatokat az alábbi fajtákkal. + ha van a sájátotokról képeket is.....



2012. márc. 12. 19:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Havanese ,nekem is van egy 9 hónapos, nagyon szeretem ezt a fajtát ,mert elötte is havanese-m volt, tetszik hogy játékosak ,nagyon könnyen tanulnak külön kis egyéniség mindegyik,egyedül a szőrével van gond azt rendszeresen kell fésülni én 2 naponta szoktam..


a shih-tzu eleve nem tetszik kinézetre


a yorkival nincs különösebb bajom,de nekem az már kicsi kutyának ,nem vagyok olyan hogy x mérettől kutya a kutya ,de én nem tartanék se yorkit se csivavát cukik meg minden,dehát ízlések és pofonok :) a havanese az pont jó méret :)


itt van két kép a havanese-mről

az elsőn meg van fürdetve és szépen kilett fésülve :)



[link]



ez meg csak egy jól elkapott fotó :)


[link]

2012. márc. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

A választ köszönöm!

Tényleg szép kutya!:)

2012. márc. 12. 20:07
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is a havanese-re szavazok. Bájos kis mókamesterek. A volt szomszédomnak volt havanese-je, de megzabáltam azt a kis dögöt!! sajnos elköltöztek már, de nagyon aranyos kis teremtések. a yorki elég agresszív némelyik, a shi-tzu télleg nem szép
2012. márc. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!