Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Francia bulldog gazdik! Van...

Francia bulldog gazdik! Van egy 4 hónapos bulldogom. Nem bírok vele harap egész nagy vadul naponta háromszor kicsit sétálok vele de akkor is akanepét szétrágja. Mitől lehet ez és mit csináljak h ne legyen ez?

Figyelt kérdés
mit,tegyek,
2012. márc. 12. 21:36
 1/4 anonim ***** válasza:

a három kicsi séta nagyon kevés, főleg egy bulldognak


ilyen korban 5-6 nagyobb séta kéne, és akkor kifáradna


otthon meg foglald le és akkor nem fogja rágni unalmában

2012. márc. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm , hasznos volt a válasz .
2012. márc. 12. 21:46
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem franciám van, kan 2 éves. A harapdálásról tiltsd le, ha megharap akkor egyszerűen hagyd faképnél. Mennyi az a kicsit sétálok vele? Mert az enyémmel jó időben (nincs túl meleg) simán sétálunk 2-3 órákat. Azért rosszalkodik, mert sok a fölös energiája. Mozgasd többet. Az enyém ma este simán játszott 2 órát más kutyákkal a mezőn. Van kutyapajtija akivel tud játszani? Attól hamarabb elfáradnak, mint ha az ember játszik velük. Legalábbis én hamarabb elfáradok, mint ő az tuti!=)) Vidd kutyasuliba és neveld következetesen. Én nagyon elrontottam, hogy kisebb korában nem engedtem más kutyákhoz.

2012. márc. 12. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Haribo0513 válasza:
4 hónapos korában már erősen fogzanak és hiába viszed le többször is játszani, nem múlik el a sétáltatással. Ajánlani tudom a csavart kis fonat játékot (pár száz forintért be tudod szerezni), vagy tömör gumilabdát, amit persze össze tud rágni, de nem tudja lenyelni. Nekem is fogzott a francia bulldogom, de persze sok játékkal, odafigyeléssel és rágócsonttal orvosolható. Gondoljunk csak a gyerekekre, amikor nő a foguk... Ők még hisztisek is és sírnak egész nap; a kiskutya pedig csak csillapítani szeretné az őrült vágyat, bármin, amin ilyenkor tudja: bőrcipő, búror sarka, alvós kis kosár széle...Szóval pár száz forint ráfordítással megmentheted a kedvenc cipődet és komódodat. :)
2012. ápr. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!