Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Többkutyások! A ti kutyáitok...

Többkutyások! A ti kutyáitok hogy jönnek ki?

Figyelt kérdés
És milyen neműek, és milyen idősek?

2012. márc. 12. 22:14
 1/8 anonim ***** válasza:

Remekül. Próbálnának meg nem kijönni...

8 éves ivartalanított szuka és 4 éves ivaros kan, nagy a szerelem, a fiú a lány fülét szokta mosdatni esténként :) Volt még a bandában egy 10 éves ivartalanított lány, vele nem voltak ilyen bizalmas viszonyban, de soha egy rondán nézés se volt, teljes értékű "családtag" volt.

2012. márc. 12. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Imádják egymást, együtt alszanak, együtt vannak ha be kell őket zárni, együtt csinálnak mindent és utánozzák is egymást. Sosem volt gondjuk egymással. És a sosem alatt tényleg azt értem, hogy sosem. Ha azt kérem, egy tányérból is képesek enni. 3 felnőtt szuka.
2012. márc. 12. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, én egészen meglepődtem, hogy az én kutyáim milyen jól kijönnek (ivartalanított lány és fiú), mert az anyuéknál lévő két kan nem állhatja egymást.
2012. márc. 12. 22:30
 4/8 anonim ***** válasza:
Ivaros kanok általában rivalizálnak, főleg megfelelő nevelés és foglalkozás híjján.
2012. márc. 12. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hát igen, sajnos szüleim nem törődnek sokat a kutyákkal, mármint nem az, hogy kínozzák vagy ilyesmi, sőt, csak nem mozgatják, fárasztják stb. Biztos ez is közrejátszik.
2012. márc. 12. 22:41
 6/8 anonim ***** válasza:
nekem 6 kutyám van, a szukákat nem lehet együtt tartani, csak felváltva, és a kannal.
2012. márc. 13. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

2 kan, az egyik 4 éves, a másik 10 hónapos. Az idősebb törpe a fiatalabb közepes méretű. Jól kijönnek egymással, ha a nagyobb "felpörög" feldönti a kicsit, de nem zavartatják magukat. Mondjuk helyre is tennénk mindkettőt ha bármi durvulás lenne. Ez nem játék, már csak a méretkülönbségek miatt sem.

Amúgy mikor hozzánk került a fiatalabb, hiába volt már akkor is méretre ő a nagyobb, a "kicsi" vigyázott rá. Ha haza mentünk anyuékhoz (ott van még 3 kutya) és nem voltunk kint velük a kertben a kicsi mindig ellenőrizte, hogy senki sem bántja -e az "új kis kutyánkat".

2012. márc. 13. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egy tíz, egy hat, egy négy, és gy három éves kan. Két három, és egy két éves szuka. A felnőttek mind ivartalanítva vannak, és egy négy hónapos kölyök. Nagyon jól kijönnek. Ekkora csapatban mindenki megtalálja a hozzá való játszótársat, és megy az ökörködés. Nagyon ritkán vannak kisebb összezördülések, általában valamelyik fiatal nem veszi a lapot, hogy az idősnek épp nincs játszós kedve, olyankor erélyesebben kell fellépjen, vagy nekem kell rendre utasítani. Ha ivarosak lennének valószínű sokkal nehezebb lenne, a kanok rivalizálnának, a szukák tüzelése meg biztosan felborítaná a békét.
2012. márc. 13. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!