Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mivel etessem a Parvobol egy...

Mivel etessem a Parvobol egy hete lábadozó kiskutyámat?

Figyelt kérdés
Az orvos egy ideig levest javasolt rizzsel,de a kutyám rágna,habzsolna.A leves szerintem már nem elegendö neki,mert mindig éhes.Ráadásul folyton pisil töle,széklet pedig naponta egyszer....Kutyatápot adtam neki 1-2 bogyót,majd leharapta a kezem.Mit tegyek?Áztassam le és adjam úgy neki?Különben kap csirke mellet is a levesbe,de azt kieszi,a leve pedig ott marad.Lábadozik a szervezete,ezért válogat,vagy elkényeztettem az elmúlt héten???????
2012. márc. 13. 14:07
 1/7 anonim ***** válasza:
azt megpróbálhatod hogy levesbe áztatod a tápot és amikor félig felszívta magát szerintem oda adhatod neki,illetve főtt rizs ,főtt répával és egy kis táp vagy csirke mell össze keverve..ha elé rakod és nem eszi meg akkor vedd el tőle és add oda következő etetéskor ,illetve egyszerre csak keveset csinálj meg hogy ne keljen mindig kidobni..
2012. márc. 13. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát én az orvos tanácsát követném mindenképpen.
2012. márc. 13. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

első vagyok

a végén az lemaradt hogy ,ha nem enné meg akkor ne keljen annyit kidobni

2012. márc. 13. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Mikor beszéltél utoljára az orvossal? Mi a legutolsó információja a kutyus állapotáról? Én a helyedben felhívnám, beszámolnék neki, elmondanám a helyedben, hogy hogy látom a dolgot (pl. a levessel nem lakik jól és enne-enne) és megvárnám mit mond rá a doki és úgy cselekednék.

Az orvosnak köszönheti a kiskutyád, hogy él, nála jobb tanácsot senki nem fog neked itt adni!

2012. márc. 13. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat....
2012. márc. 13. 15:59
 6/7 anonim ***** válasza:
Az enyémnek vírusos bélhurutja volt, véres széklettel. Az én dokim jughurtban elkevert zabkorpt javasolt minden reggel éhgyomorra, aztán a jöhetett a rendes kaja. A kutyád azt jelzi, hogy jobban van, nem kell neki már a beteg-menü.:) Hála az égnek
2012. márc. 13. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szia. Bár már nem mostani a kérdésed, de biztosan emlékszel erre a parvós időszakra, a te kutyád gyógyulása hogyan zajlott? Hány nap múlva lett jobban, vagy egyáltalán hány nap után kezdett el "nem menni a hasa"? Most sajnos én is ebben a szörnyűségben vagyok a közép ázsiai juhász kölyökkutyánkkal, és jól jönnének tapasztalatok! Köszi előre is!
2013. jan. 25. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!