Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen tápot adjak lassan 1...

Milyen tápot adjak lassan 1 éves Német juhászomnak?

Figyelt kérdés
Most Josera Juniort kap.De már nagy és nem bírom anyagilag,ezért váltanék valami olcsóra.
2012. márc. 13. 19:46
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem nagy a kutyád. Másfél évesen lesz "nagy".

Viszont keress olcsóbb árfekvésű juniort, ha nem bírod anyagiakkal. Bár ,ha ennyire megvág a kutya etetése, miként lesz bolha, kullancs elleni védekezés? Állatorvos, ha valami baj lesz vele?

Vagy kisebb kutyát kellett volna választanod, vagy elodázni a kutya vásárlását addig, míg az anyagi háttered javulna.

2012. márc. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Van 50.000 forintom a kutyának tartalékra.De nem tudnék csak kb. 350-400 ft/kg tápot.
2012. márc. 13. 20:51
 3/5 anonim ***** válasza:
az elsőnek,nem mindenkinek megy úgy,hogy acanát és társait vegyék,nekem kuvaszom van,1 éves,én teljesen megértem a kérdezőt,amúgy van a dog chow,15 kg 7000 Ft,vagy van 3kg,az 2000
2012. márc. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Azért írtam, keressen olcsóbb árfekvésű tápot. De még ne felnőttnek valót.Végül is 1 évesen az alapokat megkapta az egészséges fejlődéshez.

Én sem drága tápokkal etetem az nj-imet. ACC-t kapnak és mellé húst nagykerből. Orvosra még nem volt szükségük.

2012. márc. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az enyém 8 hónapos korától felnőtteknek való tápot eszik. Egészséges, szép. Most Brittek kap, de volt már dog chow, eminent és happy dog is. Biztos, hogy van olyan is, ami neked megfelel.
2012. márc. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!