Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan vezessem rá a szüleim,...

Hogyan vezessem rá a szüleim, hogy egy kutyát akarok ballagásomra? És melyik fajta legyen?

Figyelt kérdés

Van már 2 kutyánk + egy ideglenesen örökbefogadott. Az ideglenesen örökbefogadottnak már nemsokára lesz gazdája 1 hónap múlva elviszik. Szeretnék egy ölebet ballagásomra. Ezek közül a fajták közül valamelyiket:

Yorki

Papillon

Orosz toy terrier (ez sajna most nagy valószínűséggel nem lesz mert Mo.-n nem találtam tenyésztőt). Ha mégis van akkor léci valaki másolja be a linket!

Lényegében apum jól tudja, hogy mit szeretnék mert az egész hűtő tele van Yorkis és Papillonos képekkel. Van egy ismerőse akik tenyésztenek Yorkikat. Velük már apum beszélt mert voltak itt és halottam, hogy apum mondta nekik ha lesz kiskutya akkor szóljanak már. Ők meg mondták hogy nyár elejére várhatók kicsik.

Szóval lényegében elég jól tudják hogy mit is szerintetek beszéljek velük róla?



2012. márc. 13. 20:02
 1/9 A kérdező kommentje:
*Szóval lényegében elég jól tudják hogy mit is szeretnék.
2012. márc. 13. 20:05
 2/9 anonim ***** válasza:
Igen, mindenképpen beszélj velük, a yorkis ismerősötök pont kapóra is jön. Szerintem már így is tudják mit akarsz, de ülj le velük, kérdezd meg, hogy mit szólnának hozzá, stb.
2012. márc. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Jól figyelj, mert csak egyszer mondom el a helyes technikát:

"Apu, anyu, yorkit vagy papillont szeretnék a ballagásomra!"

2012. márc. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2012. márc. 13. 20:14
 5/9 anonim ***** válasza:

Szerintem igen, ülj le velük megbeszélni, de jó, h van egy ismerős tenyésztő! :)

Nem szándékozol menni máshová továbbtanulni? Mert akkor viszont nem túl jó ötlet ballagásra kutya, ha pár hónap múlva itthagynád! :/

2012. márc. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Persze megyek továbbtanulni de nem leszek kolis. Nem messze van a suli szóval bejárós leszek. Meg amúgy is a kutya nem lenne egyedül még én isibe volnék valaki mindig volna itthon a kutyával. Anyum pl. egész délelőtt itthon van.
2012. márc. 13. 20:17
 7/9 A kérdező kommentje:
És köszönöm!
2012. márc. 13. 20:17
 8/9 anonim ***** válasza:
Pfú, ha van két meglévő kutya, lehet egy harmadik kis szobacirkáló csak nyűg lesz. De nem ismerem a családodat, lehet elbírtok ezzel az újjal is. De biztos, hogy egyik eb sem fog hiányt szenvedni semmiben, mármint etetésben, sétáltatásban? Ha nem, akkor nyíltan tárgyald meg velük a dolgot. Ha nemet mondanának mégis, akkor se keseredj el, mert van két kutyád.
2012. márc. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

A választ köszönöm!

Biztosan elbírnánk vele. Az ideglenesen befogadott kutya is egy erős közepes testű eb.

2012. márc. 13. 20:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!