Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 8 honapos kutyusom kisebb...

8 honapos kutyusom kisebb mint az átlag fajtabeli kutyák. Mitől lehet ez? Fejlődhet még látványosan?

Figyelt kérdés
8 honapos a kiskutyám és kisebb termetű fejű vmivel mint az átlag fajtatársai. Premium tápot eszik,minden nap mozgatva van de nemértem mi lehet a baj. gyanakodtam h ahideg miatt lehetett télen,de már ebben sem vagyok biztos. Nagyon arányos izmos,de vmiért a marmagassága nem akkora mint kéne. Fejlődhet még 12 honapos koráig látványosat?
2012. márc. 14. 10:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Milyen fajta, és honnan vetted?
2012. márc. 14. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Mindig akad egy-egy egyed, amelyik éppen kisebb, vagy nagyobb az átlagnál.

A szülei megfelelő méretűek voltak?

2012. márc. 14. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
a méret 98%-ban genetika, csak 2%-ban tudod befolyásolni etetéssel. Tehát ő ekkora. Tenyésztőtől vetted? Ha nem hobbikutyának vetted akkor ott a garancia
2012. márc. 14. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
hobbikutyának vettem igen,fajtiszta:) rendes kennelből valo,nem szaporitotol:) Amszaff egyébként. szülei mindketten gyönyörű kutyák és a méretük is megfelelő. Éppen ezért furcsálom,h ő nem. Külföldön élek vele,"visszacserélni" nem szeretném,emiatt bizots nem,attol még nekem ő A kutya.Csak érdekel,h van-e esély még arra h nőni fog 1 éves koráig. Mondom nagyon arányos tehát nincsenek hosszu lábai(legalábbis amilyen staffokat látok azok olyanok voltak és az nem tetszett) Csak a többi 8 honapos kutya mind nagyobb mint ő,pedig kan. Bzom benne h növekedni fog még. szerintetek mennyi az esély rá?
2012. márc. 14. 11:09
 5/12 anonim ***** válasza:

ha hobbinak vetted, akkor nem is kell visszafizetnie az árból a tenVésztőnek, hiszen, nem show minőség.

általában 9 hónapos korukig nőnek, utána már csak erősödnek, szélesednek

2012. márc. 14. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Kan még másfél éves koráig nőhet, ha nem is látványosan.
2012. márc. 14. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
akkor nem aggodok köszönöm a válaszokat:) rendszeresen mérem és látszik is h honaprol honapra növöget,de zat a nagy megugrást nem láttam nála
2012. márc. 14. 11:21
 8/12 anonim ***** válasza:
A kutya jövőbeli mérete a szüleitől függ nagyrészt és kis részt a táptól amit kap. 1 éves koráig nő a kutya, és utána is becsúszhat még egy centi. Mekkora pontosan a marmagassága most?
2012. márc. 14. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
Nem meglepő, hogy fajtiszta. A farkashibrideken kívül nincs olyan kutya ami ne lenne FAJtiszta.
2012. márc. 14. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
jo figyi,te voltál az egyetlen ki képtelen volt felfogni a kérdést. tudsz rá érdemleges választ adni vagy sem?Ha nem kérlek ne okits:)Köszi
2012. márc. 14. 14:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!