Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Sehol az országban nincs...

Sehol az országban nincs ingyenes OKJ-s kutyakozmetikus képzés?

Figyelt kérdés
ingyenes alatt ugye 22 év alattit és első szakmás képzést értek. Ha nincs, akkor nem tudja valaki megmondani, hol lehet a legolcsóbb?
2012. márc. 14. 12:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem kérdezd meg, lehet, hogy nem reklámozzák, de azért bevállalják. Azt ugyanis valójában a képzőhelynek kifizeti állambácsi, szóval nekik nem lesz belőle káruk. Szerintem járj utána, kérdezd meg a kinézett helyeken, lehetőleg személyesen, úgy segítőkészebbek ;)
2012. márc. 14. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

A kutyakozmetikus képzés nincs ingyen. Ezért a képzésért fizetned kell, ezt nem támogatja az állam.

Én 2010-ben vizsgáztam, mindennel együtt volt 150e ft. Ilyen olcsón már biztos nem fogsz tanulni,ennél már csak drágább lehet.

2012. márc. 14. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Nincs ingyenes képzés.

És ha ajánlhatok még valamit: az első ne az ár legyen!!! Vannak hihetetlen rossz tanfolyamok. Ismerek olyat, aki elvégzett egy olcsót, majd kénytelen volt beiratkozni egy drágára, mivel az első helyen semmit nem tanítottak meg neki. Így 2x annyiba került neki, mintha azonnal a jobb helyre ment volna.

2012. márc. 14. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

sajna nincs ingyen,

annak is utána nézhetsz hogy ahol indítanak tanfolyamot ,milyenek lesznek a kutyák,hogy bánnak velük stb..


én is kutyakozmetikus szeretnék lenni, de itt a környéken egy kozmetika van ahol indítanak tanfolyamot, de ide nem megyek ,mert már tapasztaltam hogy elég rossz,mások mondták hogy bevitték a yorkijukat hogy nyírják meg és nem tudtak mit kezdeni vele..az összes kutyás ismerősöm(elég sok van) mind azt mondta hogy ez a kozmetika egy kalap sz*r ,itt nem szeretnék tanfolyamot elvégezni, inkább utazok többet és akkor egy jó helyen végzem el..

2012. márc. 14. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem az ár lesz a döntő, az biztos. Csak ha lett volna akkor jó lett volna. De ezt szeretném csinálni, mert imádom a kis szőrzsákokat!:))) Utolsó! Nincs kedved felvenni velem a kapcsolatot? Hátha egy helyre mennénk..:D
2012. márc. 14. 15:35
 6/6 anonim ***** válasza:

Hidd el, ha elvégzed már nem fogod őket annyira imádni :D :D :D :D


Akartam régebben egy kistestűt, ma már semmi pénzért nem kéne. Azt jó látni, h 1-1 kutyából mit lehet kihozni, és a legtöbb kutyán is nem a szimpla szépségét látom meg, hanem h milyen lenne egy kozmetika után. De h nekem nem lesz, az ezer százalék :D



A kérdéshez: vannak államilag támogatott és nem támogatott képzések, a kutyakozmetika a nem támogatottakba tartozik. Én kb 1 hónapja csinálom, eddig olyan 140 ezer forintnál tartok és még a tf fele van csak kifizetve. De legalább a felszerelésem a trimmelő gereblye és kés kivételével teljes. A nyírógépem a fejekkel pont ma reggel hozta a postás :)

2012. márc. 14. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!