Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Férgek a kutyámban mi a...

Téékáá kérdése:

Férgek a kutyámban mi a teendő? (lent)

Figyelt kérdés
Tegnap kaptak féregtelenitőt a kedvenceik, egy kutya és egy macska, ma a végtermékben voltak ilyen gilisztafélék(férgek).A két kiskedvenc bejárja az egész lakást.Szerintetek van okom nekem is bevenni féregtelenitőt?
2012. márc. 14. 13:15
 1/6 anonim ***** válasza:
75%
nem ártana.és ezentúlne feleldd, hogy negyedévente kelladni nekik
2012. márc. 14. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen, és az állatoknak is meg kell ismételni két hét múlva, hogy a petékből addigra kikelő férgek is elpusztuljanak.
2012. márc. 14. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 alice_L ***** válasza:
50%

Féreghajtasnal bolhairto szert is tegyél rajuk, egyes bélférgek larvaja bolhaval is terjed. (Marmint ugy hogy a az allat lenyeli a bolhat.)

Amugy rad valoszinutlen hogy kiterjedt a féreg, gyermekek, idosek, legyengult immunrendszeru, vagy kemoterapia alatt levo emberek vannak kitéve nekik.

2012. márc. 14. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, gyógyszertárban kaptam albendasol alapanyagú szirupot, 3napig mondták h igyam!:D

Meg 2hét múlva újra fognak kapni az állatkák is!

2012. márc. 14. 16:32
 5/6 anonim ***** válasza:
Most már szirupban is van? A mázlista, nekem csak receptre adtak anno tablettát... :D
2012. márc. 14. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Van, málna izü!:D
2012. márc. 14. 23:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!