Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek az állatkínzás,...

Szerintetek az állatkínzás, ha egy kutya egy másfél szobás lakásban van, és kéthetente egyszer viszik le sétálni?! A dolgát egy pelenkára végzi, ami le van terítve a földre a konyhában.

Figyelt kérdés
Szerintem ez egy undorító dolog, nem utolsó sorban állatkínzás! Szerencsétlen kutya tele van energiával, de nagyon ritkán viszik csak le futkározni. Egy közepes méretű kölyökkutyáról van szó. Hogy magyarázzam el az ismerősömnek, hogy ez így egyáltalán nem jó?
2012. márc. 14. 13:22
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

de miért nem viszik le?


Magyarázd el neki, hogy milyen érzés lenne, ha őt zárnák be egy vécétlen helyiségbe ennyi időre, és pelenkába kéne szrni.

2012. márc. 14. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
A kisebb állatok , macskák elvannak bent de a kutyáknak szükségük van mozgásra és hogy kint végezzék a dolgukat.
2012. márc. 14. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
azért nem viszik le, mert már unják a kutyát, nincs kedvük sétáltatni. addig jó volt, amíg újdonság, meg cuki. és hiába mondom h vigyék le minden nap, vagy ajándékozzák el, ha ennyire teher, mintha nem is hallanák meg.
2012. márc. 14. 13:39
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Igen állatkinzás. Nekik raknék fel pelenkát és én hetente venném le rola miután szétcsipte a valagukat.-már bocsánat!

De mi az h unják? a gyereknek sem fognak adni enni 3 éves kora után mert unni fogják?ezért nem reagálok az olyan kérdésekre sem amikor kislányok irnak h "h vehetném rá a szüleimet h legyen kutyám"? Rengeteg felelősséggel jár egy kutya,és ebbe sokan bele sem gondodlnak.

2012. márc. 14. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Adják el. Ennyi. Persze, hogy állatkínzás, bár nem az ürülék miatt hanem a mozgáshiány és inger szegénység miatt.
2012. márc. 14. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Törvényileg szerintem nem állatkínzás, de utána kell nézni. Erkölcsileg meg persze gusztustalan dolog, vettek volna inkább macskát vagy plüsskutyát...
2012. márc. 14. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Én olyanról is tudok, hogy van egy nőnek egy csivavája, és még soha nem volt lent, csak a lakásban. Erkélyen van neki műfű és oda végzi a dolgát.... durva

Valahogy magyarázd el nekik, hogy szerencsétlen kutyát hordják már le!!!

2012. márc. 14. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez durva.:/

( Az ilyen hozzáállású embereknek lehet kutyájuk,én meg úgy szeretnék egyet már pár éve,és mégsem lehet.Várnom is kell még vagy 2-3évet rá.:( )

2012. márc. 14. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Igen, sajnos én is ismerek ilyet... szerintem még az oltásai sincsenek rendben. Kb. 1000x próbáltam meg elmagyarázni, hogy ez így nem jó, de s
2012. márc. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Nem küldte el a végét. Tehát:

Igen, sajnos én is ismerek ilyet... szerintem még az oltásai sincsenek rendben. Kb. 1000x próbáltam meg elmagyarázni, hogy ez így nem jó, de sajna vannak primkó emberek, akiknek teljesen feleslegesen beszélünk. Egyik fülükön be, a másikon ki... és emellett még azt hiszik, hogy ők a tökéletes kutyatartók.

2012. márc. 14. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!