Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A Neostomosan-t használhatom...

A Neostomosan-t használhatom csak úgy hogy spricnibe teszem (felhígitva) és amikor a parkba megyünk akkor befújom vele a kutyát?

Figyelt kérdés

panelba lakunk és nem akarok kullancs elleni nyakörvet venni rá(de ha így nem jó ahogy ezt a szert használnám akkor vennék) a spot meg drága nekem, és amikor lemenénk sétálni akkor fújnám be a kutyát, vagy úgy nem hatna a kullancsok ellen?? felhígítnám bele tenném egy spricnibe és amikor kell befújjom vele..


biztos hogy elriassza a kullancsokat??


2012. márc. 14. 18:46
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
igazából azért nem akarok se nyakörvet meg spot-ot venni, mert napi 3szor vagyunk lent, ha kertünk lenne akkor mindenféleképp venném vmelyiket ,de így..
2012. márc. 14. 18:48
 2/11 anonim ***** válasza:
51%
Attól hogy napi 3x vagytok lent az nem azt jelenti hogy őt így nem annyira fenyegeti a kullancs és persze bolha.én is panelben lakom még is használunk havonta spot-ont és nyakörv is van rajta állandóan.ez a te érdeked is nem csak az övé.jobb ha a spot-on-ra költesz mint az orvosra.hülyeségnek tartom a neostomosant.szerintem nem valami erős és még ha hat is csak néhány napig max.ha teszel rá spot ont egy hónapig nincs vele gond.nem tudom mekkora a kutyád de az enyém kicsi(5kg) és darabra veszem a cseppet(Ex-spot) állatpatikából így nem drága egyáltalán 1100ft.
2012. márc. 14. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Meg gondolom(remélem) hogy jártok zöld övezetbe és ott mindenhol megbújnak a kullancsok.sajnos.
2012. márc. 14. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

persze járunk parkokba amik itt vannak, meg gödöllői vagyok ahol lakok ezen a részes sok füves rész van :)


10 éves a kutyám 5-6 kg körül van, sose vettem se nyakörvet ,se spot-ot , én az OFF! kullancsriasztóval fújtam be,igaz hogy embereknek van,de eddig bevált a kutyámon ,régóta ezzel fújkodom és egy kullancs se volt benne,ha bolhás ez is elég ritka max 1 évben egyszer, akkor bolha írtós samponnal megfüdetem és ennyi..

csak vmelyik nap olvastam erről a neostomosan-ról és gondoltam rá kérdezek..

2012. márc. 14. 19:09
 5/11 Akiteki ***** válasza:
65%

Ennyi erővel akár dezodorral is fújkálhatod. A neostomosan a már benne lévő bolhák kiirtására jó valamennyire, de csak akkor, ha a kutyát legalább fél óráig áztatod a neostomosanos vízben. Az hogy kicsit fújogatsz rá, pont a semmivel egyenlő.

Miért nem teszel rá spot-ont?

A panelban élő kutya is összeszedhet élősködőket. Nekem 3 kutyám lett babéziás, amíg a panelban laktunk.

2012. márc. 14. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
37%
Tökéletes a Neostomosan, volt már, hogy erdőbe mentünk kirándulni és ezzel fújtam be a kutyámat. Egy kullancs sem volt benne. Ám kicsit macerás, mert 1 l vízhez kell 1 ampulla, a keveréket sokáig nem tárolhatod, max. 2-3 nap. Az 1 l elég sok, a maradékot ki kell önteni. Hirtelen szükségmegoldásnak jó, de szerintem gazdaságosabb a nyakörv, vagy a spot-on.
2012. márc. 14. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Akiteki ***** válasza:
50%
Valószínű, hogy ebben az esetben akkor sem lett volna benne kullancs az erdőben, ha semmit nem teszel rá.
2012. márc. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
27%

én használtam így az egyik kutyámnál,aki a spot-on októl fekélyes lett, a nyakörvet meg rátettem,és elkezdte rágni magát. sosem volt benne, pedig jártunk erdőbe,stb, úgy is,hogy magamban találtam, de benne nem.

Felhigítva is nyugodtan tárolhatod.

2012. márc. 15. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Figyelj ha eddig 10 éven keresztül működött az Off spré akkor szerintem maradj a bevált módszernél.lehet nem kutyáknak való de ha eddig nem okozott gondot akkor most se fog.nyilván kiderült volna 10 év alatt hogy káros a kutyának vagy sem.
2012. márc. 15. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
Akiteki! Muszáj neked mindenbe belepofá.zni? Igenis hatásos, több ismerősöm használja, nem a kisujjamból szoptam én sem amikor kipróbáltam! Macerás mindig fújkálni, ez az egy hátránya van. Egyébként tuti megoldás!
2012. márc. 15. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!