Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nagyon gáz, ha a kiskutyámat...

Nagyon gáz, ha a kiskutyámat a gyerekemnek tekintem?

Figyelt kérdés
29 vagyok és sosem akarok gyereket. Viszont van egy kis yorkim 5 éve. Most jöttem rá, hogy ő olyan nekem, mint a gyerekem. Puszilgatom, becézgetem és még a szagát is imádom, mint más anyukák a saját gyerekükét. Ez nagyon gáz, ugye?
2012. márc. 14. 21:03
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
67%
Igen, az.
2012. márc. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
67%
az... a kutya az kutya nem gyerek...
2012. márc. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
64%
Az!
2012. márc. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
64%
Igen, gáz. De ha te sem tudod elfogadni így magadat, mért nem változtatsz?
2012. márc. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:
Változtatni? Hogyan? Nem tudom nem szeretni, mikor ennyire szeretem a kis vacakot. :-)
2012. márc. 14. 21:10
 6/32 anonim ***** válasza:
79%
Ha netán összejönnél egy olyan férfival, aki akar gyereket, lehet, hogy te is megváltoznál és inkább családot szeretnél. Na, az lenne a normális. De ha így akarod leélni az életedet, hajrá, csak nehogy megbánd.
2012. márc. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:
Szerencsére, akivel 8 éve együtt vagyok férfi, szintén nem akar gyereket, és szintén imádja a kutyánkat.
2012. márc. 14. 21:14
 8/32 anonim ***** válasza:
48%
Hát... aki különbséget tesz egy kutya és egy gyerek között, remélem ugyanígy fog elbíráltatni... szeret a kutya? igen. meghálálja a szereteted? igen. hűséges lesz hozzád örökre? igen. az életét adná érted? igen. akkor miért is kéne kevésbé szeretni, mint egy gyereket? mert nem fog 14 évesen lesz*rni és bulizni, zsebpénzt kunyerálni cigire+piára? nem értem... szóval, teljesen jó és szép dolog, hogy a kutyádat gyermekedként szereted, ugyanis az ő életük éppen ugyanannyit ér, mint a miénk :) bárcsak többen állnának így az állatokhoz!
2012. márc. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de jó, hogy ezt írtad! Tényleg, teljesen igazad van.
2012. márc. 14. 21:16
 10/32 anonim ***** válasza:
16%

NEM , NEM GÁZ !


Nekem van már gyermeke és MINI yorkim is (Mindjárt jön a sok szerencsétlen válasza , miszerint , nincs mini)

Nos én is babusgatom szeretgetem , öltöztetem sőt napi 300 puszit kap legalább.

A fiam megőrűl érte a 110 kg sportember férjem , kimondottan szeme fényének tartja !

Mi kint is így kinyilvánítjuk szeretetünket a picink iránt és mindenki dícsérő szavakkal bombáz.

Már néha egy kicsit sok is , de negativizmussal , ami itt ezeken a fórumokon fogad soha nem találkoztam !


Szóval kedves kérdező , nem ciki , sőt add neki azt , ami a szívedből jön és akkor lesztek igazán boldogok !:)

2012. márc. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!