Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Meg kell műttetnem?

Meg kell műttetnem?

Figyelt kérdés
2 éves palotapincsimnél köldök sérvet állapított meg az orvos. Szerintetek záros határidő mentén meg kell műttetnem? Nem okoz semmiféle problémát neki.

2012. márc. 15. 14:31
 1/6 anonim ***** válasza:
szerintem nem ha nem okoz gondot... nekem 8 éves kutyámnak van köldöksérve és soha nem volt baja, én is beszéltem az orvossal aki mondta, hogy már kizáródott így gondot nem nagyon okozhat
2012. márc. 15. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ, megnyugtatott.
2012. márc. 15. 14:52
 3/6 anonim ***** válasza:
Az orvos szerint kell műteni? Mert akkor nyilván igen. Ha nem, akkor meg nem. Ha nem bízol az orvosodban, kérdezz másikat. Kérdezd meg, hogy ha most nem is kell műteni, mire figyelj, mikor fordulhat elő, hogy mégis erre lesz szükség, milyen extra figyelmet igényel a kutya, satöbbi.
2012. márc. 15. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

ma 14:38

Ha kizáródik a sérv, az az igazán probléma. Mert az azt jelenti, ami bélszakasz kibújt a lyukon, az nem tud visszamenni , elszorul és elhal.

2012. márc. 15. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
rosszul írtam, a sérv hasfali lyuka már beforrt és a kitüremkedés már csak folyadékot tartalmaz ami zártan helyezkedik el
2012. márc. 15. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2012. márc. 19. 06:08

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!