Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Pécsen hol van jó állatorvos?...

Pécsen hol van jó állatorvos? Atkás a kutyusom füle és nem lábal ki belőle

Figyelt kérdés
Már 1,5 hónapja gond van shar-pei kutyusom fülével. Atka a gond,de a doki,ahova járunk össze vissza próbálkozik mindennel.Én máshol már utána kérdeztem,hogy mit kéne tennünk,de a doki folyamatosan ellent mond nekem,úgy érzem a sötétben tapogatózik.Pécsen már a 3. dokinkat fogyasztjuk,mert máskor más baja volt neki,és félre kezelték,nem egyszer. Valaki tudna egy igazán jó orvost mondani?? Nagyon sürgős lenne! Köszönöm

2012. márc. 15. 16:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Amíg orvost keresel, tegyél a kutyára Strongoldot.
2012. márc. 15. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Dr. Moravcsik Zsoltot próbáltátok már?
2012. márc. 15. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Pécsett szerintem ő a legjobb állatorvos: Dr. Makainé dr. Fazekas Márta Daktari Állatorvosi Rendelő Pécs, Móra Ferenc u. 37. tel.: 72/449-947


Eléggé sokan szoktak lenni nála, ezért érdemes a rendelés elején menni, olyan 3/4 1-től, vagy felhívni őket 1 óra után és megkérdezni hogy mikor menjetek. Délelőttönként zárva vannak, akkor műtenek stb.

2012. márc. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Kedves 2. válaszoló,őt még nem.Hol található.


Makai doktornőtől most pártoltunk el,félre kezelte a kutyusomat 3 hónapig és a nem létező fizetésemből nem kevés összeget hagytam nála végülis a semmiért,ráadásul rengeteget mulasztott.Erről ennyit.

2012. márc. 24. 19:28
 5/7 anonim ***** válasza:

Dr. Moravcsik Zsolt: 06-70/579-4939. Cím: 7624 Pécs, Nyár u. 4. (Megközelíteni a Rókusalja utcából).


Nekünk ő eddig nagyon bejött.

2012. márc. 24. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Most néztem,a társához Máté Péter doktor úrhoz már volt szerencsénk egy ügyeleten,nagyon rendes volt.Így már tudom hova kell menni.
2012. márc. 27. 15:53
 7/7 NKTL125 ***** válasza:
Mi a Blue Dog-ba járunk, nekünk nagyon bejött.:-)
2012. ápr. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!