Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Beagle kutyámat mult héten...

Big79 kérdése:

Beagle kutyámat mult héten szombaton pároztattuk fajtatiszta beagéval majd kedden megismétlődött, de most egy órával ezelőtt kimentem itt volt egy tacskó és össze voltak raadva Ez most befolyásolhatja a fajtisztaságot vagy már nincs jelentősége?

Figyelt kérdés

2012. márc. 15. 23:32
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
83%
Na, kommentelők, adjatok neki, nekem most nincs kedvem leírni, de veletek vagyok! :)
2012. márc. 15. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
92%

Hát, akkor lesz egy szép, nagy alom, néhány beagle-lel, és néhány keverékkel!

:)


Sok boldogságot!


(Ha máskor nem ilyen patchwork-kutyacsaládot szeretnétek, hét lakat alatt őrizzétek a tüzelő lánykutyát... Mert neki más kan is megtetszhet ám, mint akit ti kiszemeltek...)

2012. márc. 15. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
87%
Ezek után még a beaglera hasonlító kicsiket sem volna merszem valódi beaglenak eladni.Ki tudja, mivé növi ki magát némelyik.
2012. márc. 15. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
64%

Miért nem lehet megérteni hogy ne SZAPORÍTSATOK ? Ennyire gyenge felfogásúak vagytok vagy mi?? :S

Komolyan nem hiszem el,naponta minimum 5 ilyen kérdést olvasok,és 5X kapok agybajt azon hogy ennyire nem értettek a kutyákhoz,és ennyire nem hallgatok azokra akik tudják mit beszélnek.

2012. márc. 15. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:

volna rá mód ilyenkor megszakitani a terhességet?

Vagy már ez is felejtős?

2012. márc. 15. 23:53
 6/27 anonim ***** válasza:
85%
Van rá mód, ivartalanításnak hívják. Ezzel járnátok legjobban ti is meg a kutya is.
2012. márc. 16. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:

Kösz az értelmes válaszokat!

1. nem eladásra szánnám a kutyákat!

2. ha szükség van a kutyára akkor miért ne szaporithatnám!/igaz fajtatisztát szerettünk volna/

3. nem vagyok retardált.

normálisan kérdeztem amit nem tudok.

2012. márc. 16. 00:09
 8/27 anonim ***** válasza:
75%
A menhelyek és a fajtamentők így is tele vannak beagle-kel, nem kell még plusz egy alomnyi.
2012. márc. 16. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
12%
Komolyan megszakítanád azért a terhességet, mert nem fajtiszta? Szerintem a kutyádnak nemszámít, hogy milyenek a kölykei és, hogy fajtiszták-e. Ellenben nagyon megviselné, ha megszakítanád a terhességet.
2012. márc. 16. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
80%

62%-os, a kölykök kihordása, felnevelése sokkal jobban megviselné a kutyát...


Kedves kérdező, nagyon szépen kérlek, vidd el a kutyád ivartalanítani! Egyrészt több apától is lehetnek a picik, másrészt a leggyakoribb fajtajellegű kutya a beagle. Ha szül 12-őt, mi lesz? Senkinek nem kellenek. Kéthetente féregteleníteni kell őket, 5-6 hetes kortól oltani kölyökbetegségek ellen, illetve már kötelező a chip, enélkül nem adhatod oda őket, keményen megbüntetnek. Számolj utána, ez tetemes összeg! És a kombinált oltást ismételni kell kb. 3 hónapos korukban, félévesen mehet a veszettség elleni is. És még nem számoltam bele azt, mi lenne, ha komplikáció lenne a szülésnél, császározni kell, vagy nem lesz a szukának teje, és kétóránként etetned kell!

És ha a szülők hordoztak valami betegségre hajlamot, kijöhet a kölyköknél...


Nagyon rossz ötlet volt befedeztetni a kutyád, rengeteg pénzedbe fog kerülni, és a kölykök nagy része a nyakadon marad, még ingyen sem kell majd senkinek. De még nem késtél el helyrehozni a hibát, vidd el ivartalanítani minél hamarabb, vemhesen is lehet!

2012. márc. 16. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!