Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tanácsot kérek? Kutyát szeretnék?

Tanácsot kérek? Kutyát szeretnék?

Figyelt kérdés

Hamarosan különköltözöm a családomtól,olyan kutyát szeretnék,amelyik elvan egyedül,amíg dolgozom,utána pedig aktív,kirándulós.lehet vele futni bringázni..stb könnyen tanítható,és lehetőleg őrző-védő tulajdonságú,de bújós gazdiközpontú.vidéken lakom,de lakásom lesz,mellettünk erdő,hegy,patak..stb

(szabadidőmben több órát is tudok,és szeretnék rá fordítani)


2012. márc. 17. 01:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Rottweiler? Nekem rotim volt, minden, amit írtál, illett rá. :)
2012. márc. 17. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
boxer , francia bulldog
2012. márc. 17. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nehéz dolog, mert egyedülálló embernek nem szívesen adnak kutyát menhelyen vagy tenyésztőnél. Ha a kutyát egyedül akarod hagyni, az sem mindegy mennyi időre. Azt mondom, hogy mindenképp felnőtt kutyát vegyél magadhoz, egy kölyök kutyát sok órára nem szabad magára hagyni.

Az rendben van, hogy több órát szeretnél vele foglalkozni, viszont az arányok a lényegesek.

2012. márc. 17. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
nekem shar peiem van 3 hónaposan 10 órákra magára hagytam semmi baja nem volt 1 6 órát alszik de ha kell egésznap fut alkalmazkodó:)
2012. márc. 17. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Egyértelműen vizsla :)
2012. márc. 17. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Boxer. De csak ha van napi két órád lemozgatni. Otthon egy lusta dög, csak fekszik kinyúlva, de ha buli van, nagyon be tud pörögni. Nagyon kedves, családcentrikus kutyák, örök bohócok :)Mennyit lenne egyedül? Mert amúgy nagyon igényli a gazdi közelségét.

[link]

2012. márc. 17. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Azt elfelejtettem, hogy kemény kéz kell hozzá, mert különben a fejedre nő.
2012. márc. 17. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!!


általában 5,max 8 órát dolgozom,(de azt ritkán)a munkahelyem ott van abban az épületben,ahol lakom,tehát ha nagyon kell 10percekre haza tudok ugrani hozzá.

reggelente 10re kell menni,előtte le tudom fárasztani,van hogy du.5-re kell mennem akkor is van időm foglalkozni vele,ja és németo.ban lakom.ha kiskutyát szeretnék el tudom hozni otthonról?

2012. márc. 17. 09:28
 9/11 anonim ***** válasza:
Nagyon kicsi kutyát nem tudsz kivinni, mert a veszettség elleni kötelező, és azt hiszem három hét az oltás után, mire ki lehet vinni. Chip, oltás, útlevél. Ilyen lehetőségek mellé, én inkább egy fiatal felnőtt kutyát javasolnék.
2012. márc. 17. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
igen azt hiszem nézek egyet menhelyről...
2012. márc. 17. 14:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!