Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez nagyon gagyi? (Lent)

Ez nagyon gagyi? (Lent)

Figyelt kérdés
Az AlphaZooban van egy bolha és kullancs írtó nyakörv 650ft ért. Az ára alapján ez nagyon gagyi ugye? Esetleg van valakinek tapasztalata vele?
2012. márc. 17. 11:28
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát amit én szoktam venni bolhaírtó nyakörvet (a nevét már nem tudom, de nagyon jó). Az 1.800Ft
2012. márc. 17. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
650 Ft-ért nem hiszem hogy jó is valamire!
2012. márc. 17. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Igen. Bolhára valószínűleg jó, de hogy a kullancsokat tényleg távol tartaná, azt erősen kétlem.
2012. márc. 17. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
HA veszel belőle 6 tucatot és a kutya egész testére felcsatolod,akkor lehet hogy lesz :)
2012. márc. 17. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Akkor nem veszek:)
2012. márc. 17. 13:29
 6/9 Szilvi & Argos ***** válasza:
100%

A nevesincs Bobi, Teddi és egyéb noname termékek, amik 4-5-6 száz forintokba kerülnek, valóban cart sem érnek.

Tavaly bukkantam a Duoband 2in1-re, ami 4 hónapig véd kullancs és bolha ellen, vízálló nyakörv. Ennek az ára 700-1000 Ft közt mozog áruháztól függően...először szkeptikus voltam, de késő ősszel, tél elején vettem egyet, és tényleg bevált. Igaz, hogy az nem kullancsszezon volt :D Majd most veszek egy újat, kipróbálom szezonban is. Az előző már nem hatásos elvileg, de kullancs idén még nem volt a kutyában, pedig napi szinten Duna-parton sétálunk

2012. márc. 17. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Lehet én is kipróbálom, remélem beválik. Ha nem akkor marad a Kiltix.
2012. márc. 17. 13:43
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
A Duoband 2in1 tényleg jó, mi is ezt használjuk most a 3 nagytestű kutyánkra. Elvittük őket oda nemrég ahol tavaly sok kullancsot összeszedtek, de most egyikben sem volt egy sem. Nagyon elégedett vagyok, az ára is szuper. A csatja jó erős.
2012. márc. 17. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Szilvi & Argos ***** válasza:

Köszi a pozitív tapasztalatot! Ez megnyugtató, bár ugye kutyánként is függ, hogy melyiknek mi használ leginkább.

A csatja erős, ja, de a mienk eltört :D De még funkcionál azért.

Csak az olcsósága miatt vagyok kicsit szkeptikus...

2012. márc. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!