Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Honnan szerezhetek olcsón...

Honnan szerezhetek olcsón parson russel terrier kölyököt?

Figyelt kérdés
2012. márc. 17. 13:52
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
92%
"olcsó húsnak híg a leve"
2012. márc. 17. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
88%
olcsón? szaporítótól. de ne csodálkozz ha 1-2 évesen megdöglik, és közben a vételár több tízszeresét kell rákölteni állatorvosnál. egy kutya ne pénzkérdés legyen, vegyél inkább egy normális tenyésztőtől ahelyett h az olcsóságra mész. vagy fogadj be menhelyről, fajtamentőktől egy hasonlót vagy keveréket, stb
2012. márc. 17. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
olcsón akkor veszel, ha sokpénzt adsz érte, tenyésztőnél,szerződéssel és utána nem kell százezreket költeni a gyógyittatására.
2012. márc. 17. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
ott van kiskutya? (sajna ezt nem tom :( )
2012. márc. 17. 14:09
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

és linkelnék ajánlanék egy oldalt amit olvass el, bár sokan nem értik miért ajánlja mindenki... a 3. hozzászolás utántol ezt is segitenek megértetni...

http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__1301201-miert..

2012. márc. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
[link] vagy [link] nem tudom pontosan, nekem épp egyik sem tölt be :D
2012. márc. 17. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
igen azt hiszem megértettem sokat kell költeni és foglalkozni egy kutyával majd probálok (probálunk a tesoimmal) mindent bele adni köszönöm az ajánlálst :) még valamit: azt hallottam hogy a keverékek erösek (nem fizikailag) ez igaz?
2012. márc. 17. 14:56
 8/17 anonim ***** válasza:
Igen, a legtöbb keverék szívósabb. Bár köztük is lehetnek gyengébbek.
2012. márc. 17. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 Tyler913 ***** válasza:

Ahogy a többiek is írták: olcsón semmiképp se vegyél kutyát! Vagy járj utána,szánd rá a pénzt,és vegyél tenyésztőtől egészséges,teljesen fajtajellegű kiskutyát,vagy ha nem tudsz annyi pénzt rászánni,fogadj be kutyát a menhelyről ingyen.

A keverék is ugyanolyan jó,mondjuk én nem tapasztalom,hogy bármiben is szívósabbak,egészségesebbek lennének a TK-s kutyáknál.De mindenképpen jobban jársz egy keverékkel/menhelyi kutyával,mintha egy szaporítót gazdagítanál.

2012. márc. 17. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
és menhelyen vannak kiskutyák (nem rég szülöttek)?
2012. márc. 17. 15:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!