Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tüzel vagy nem tüzel?

Tüzel vagy nem tüzel?

Figyelt kérdés
9 hónapos Német juhászommal mentem ma suliba.A buszon találtam vércseppeket és várakozás közben is,de suliba a kanok rá se hederítettek.
2012. márc. 17. 14:40
 1/9 anonim ***** válasza:

tüzel. az első héten rá sem hederítenek ez az amikor vérzik.Amásodik héten már nem vérzik,rózsaszínes lesz a folyadék,na akkor majd nem tudod lerázni őket. A harmadik hétem szinte nincs folyadék, de a kanokmég érzik.

Tehát akkor holnaptól nem menni kanok közelébe és 2hét múlva lehet ivartalanítani

2012. márc. 17. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De már múlt szombaton is mintha láttam volna cseppet,de mst biztosan nem is egy cseppet.Ivartalanítani nem szeretném mert sok gondot hallottam róla,inkább vigyázok.
2012. márc. 17. 14:53
 3/9 anonim ***** válasza:

gond akkor lesz, ha nem ivartalanítasz.

gennyes méhgyulladás, méhrák,emlőrák...

a tüzelést figyelned kell. Fehér papirral ellenőrizd a kutyát,hogy tudd melyik szakaszban van. Ha hosszabb ideig vérzik, vagy a váladék fehér, sárgás,akkor rohanás az orvoshoz. Ha az emlők megduzzadnak akkor is. És ha elkezd ágyazni otthon akkor is.

2012. márc. 17. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Akiktől hallottad a sok rossz dolgot, ugyanúgy mástól hallották, szájról szájra terjed a hülyeség.


[link]

2012. márc. 17. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Bozsikrisz ***** válasza:
Aki az ivartalanítással kapcsolatban bármi negatívat állít, az hazudik. Konkrétan mit hallottál, ami miatt nem akarod megműttetni?
2012. márc. 17. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Olyan jópofák vagytok! Ahogy valaki írja, hogy tüzel a kutyája, egyből IVARTALANÍTSD! Kit érdekel, ha esetleg többszörösen díjat nyert szülőpár sarja,amit esetleg a későbbiekben tenyészteni akarnak tovább....mert mondjuk a tenyésztővel így állapodtak meg..stb. Erre rá se kérdezz senki csak rögtön IVARTALANÍTSD!!!!

Ez olyan mintha CÁPPAAAA!!!!

2012. márc. 18. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem szeretném tenyészteni.De jó szülőktől van törzskönyves,és azért nem szeretném ivartalanítani mert ha pl.2 év múlva anyagiak miatt el kell adjam akkor pl.tenyésztőcis megveheti.
2012. márc. 18. 15:00
 8/9 anonim ***** válasza:

Egy tenyésztő pontosan tudja, hogy az ivartalanítás mivel jár és nem ír olyat, hogy "azt hallottam ròla".

Nem kell hozzá nagy agytrösztnek lenni, hogy leszűrjük belőle a dolgokat.

2012. márc. 18. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ivartalanítva is visszaveszi a tenyésztő, akitől vetted.
2012. márc. 18. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!