Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen ha kullancs van a...

Milyen ha kullancs van a kuytámba?

Figyelt kérdés

fehérszőrű csivavám van.Voltunk sétálni ma(nagyvárosban)lakunk.

A nyaka körül észrevettem 1 nagy fekete pontot,és mellette még 2 kicsit.Nem vettem észre hogy vakarná,de a b őrében van.A kosz nem tud oda bemenni ugye?Mit tegyek?


2012. márc. 17. 15:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Megfogsz egyet , közvetlen a bőrnél körömmel és kihúzod. A potrohot ne nyomd meg. Ha végeztél, Betadin és sürgősen legyen a kutyán megfelelő védelem.
2012. márc. 17. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A kullancs a kutyában nagyon hamar megnő borsó nagyságúra, vagyis nem leht nem észre venni. Még a színe is hasonló, mint egy sápad borsóé; szürkészöld. A kutya ettől már nem vakarózik, de minél előbb ki kell szedni belőle.
2012. márc. 17. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
77%

Hát elég összetéveszthetetlen...

A kettő kisebb pötty valószínűleg az utódai, gyakran az anya hasához tapadnak.

Térbeli test...

Szerintem elég nehéz nem beazonosítani...


Ha ennyire bizonytalan vagy tölts fel képet, így honnan tudjuk, hogy csak egy sárcseppet gondolsz-e kullancsnak, vagy tényleg van a kutyádban valami?...

2012. márc. 17. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
még nem nagyobbodott meg.Arra gondolok hogy az nem az.Csak mert fekete az oké,de tegnap du 3 óta nem nött egy picikét sem.A kullancs meg hamar megszívná magaát.
2012. márc. 18. 09:29
 5/5 anonim ***** válasza:
Úgy van! A kullancs nem tétlenkedik, hanem hatalasra szívja magát. Mégsem kullancsról lehet szó. Dicséretes, hogy ennyire figyelsz a kutyádra.
2012. márc. 19. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!