Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha van itt kutyakozmetikus,...

Ha van itt kutyakozmetikus, akkor írna pár dolgot hogy a saját kozmetika nyitása hogy zajlott, és a tanfolyam után hogy kezdet neki?

Figyelt kérdés

Jövőre érettségizek és utána egy kutyakozmetikai tanfolyamra szeretnék menni, de olvastam hogy kevesen dolgoznak valahol és hát jövedelmezőbb ha nyitunk egy sajátot ,én ezt tervezném, de kb mennyi lenne összesen a megnyitás???


vagy ti hogy kezdtétel el a kutyakozmetikai pályát a tanfolyam után???


(mellékesen : szeretem a kutyákat,van egy 9 hónapos és egy 10 éves bichonom, a kutyák nagyon hamar bizalmukba fogadnak ,eddig ezt tapasztaltam, egyik ismerősöm kutyája menhelyi nagyon fél minden embertől ,mentem hozzájuk ,én egyből láttam a kutyán hogy félős és bizonytalan ,rá se néztem nem foglalkoztam vele ,leültem az asztalhoz a kutyus oda jött én meg se mozdultam aztán lassan leengedtem a kezem megszagolta és kb 10 perc múlva meg tudtam simogatni ,ismim mondja hogy eddig mindenkitől menekült aki hozzájuk jött és pár óra múlva ment csak a kutya a közelükbe, minden kutyával nagyon nyugodtan viselkedek,nem beszélek hozzájuk és ők érzik hogy nyugodt vagyok és ezt átveszik,úgy gondolom ez is előny lehet ebbe a szakmába a nyugodt és határozott kiállás :) )


2012. márc. 17. 20:00
 1/4 A kérdező kommentje:
*kezdtétek
2012. márc. 17. 20:01
 2/4 anonim ***** válasza:
épeszű ember nem kezd ebben a parlamenti ciklusban új vállalkozásba! HA mindenképpen ilyen ambíciód van, társulj egy kutyakajás ismerősöddel, és azon belül csináljátok, úgy nem lesz akkora veszteséged eleinte, és kliensek is helybe érkeznek. De így is szar lesz az első fél év.
2012. ápr. 5. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nincs kutyakajás ismerősöm, de nem azonnal akarom nyitni a kozmetikát hanem legalább 1-1,5 évet valahol szeretnék dolgozni,hogy tőbbet tanuljak,mert olvastam hogy a tanfolyamon az alapot megtanuljuk,de minden kutyafajtát nem fogunk nyírni,ezért tapasztalatokat szeretnék szerezni és utána nyitni egyet..
2012. ápr. 5. 19:40
 4/4 anonim válasza:
Ez aztán "szakma". :D
2014. aug. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!