Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mért mindenki a Golden retriev...

Mért mindenki a Golden retrievert választja? Mért nem más fajtát? Mért szeretik jobban?

Figyelt kérdés
2012. márc. 17. 21:37
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
7%
Mert szép,okos,ügyes,éber,jó házőrző,játékos,könnyen kezelhető,család és gyerek szerető,stb...
2012. márc. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Nem értem a kérdést, sokkal nagyobb divat pl. a yorki vagy az amstaff.
2012. márc. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Első tévedsz, nem házőrző:)) De minden más igaz rá.

Remek társ, sokat lehet vele játszani, sportolni. Akik ezt választják azoknak ez a megfelelő fajta.

2012. márc. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Első:Nekem is goldenem van,tacsival nevelkedett és bizony nagyon is jó házörző! :)
2012. márc. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Szép, barátságos, ideális családi kutya, főleg ahol kisgyerekeke is vannak. Olyan családoknak mind első körben a goldit ajánlottam. Első kutyának is megfelel, hiszen nem nagyon lehet elrontani.
2012. márc. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Jó a híre és rengeteg a szaporító, akitől olcsón hozzájuthatnak.
2012. márc. 17. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

és mért nem a Labradort retrievert???

Ő ugyan olyan kutyus mint a golden,csak rövidebb szőrrel.

2012. márc. 17. 22:15
 8/18 anonim ***** válasza:
nekem személyszerint a labrador inkább bejön bár nekem nem kéne se golden se labrador (persze mindkét fajta gyönyörű és nagyon okos csak nekem nem kéne)
2012. márc. 17. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Ezt csak az értheti meg, aki goldent tart :) A legédesebb, legragaszkodóbb kutyák, nekem is van egy 8 éves goldenem, lehetetlen nem imádni. Viszonylag könnyen kezelhető, barátságos és szép kutyák, miért ne lenne népszerű?

Abban tévedsz, hogy a labi és a golden csak a szőrük hosszúságában különbözik. Tapasztalatom szerint a labradorok sokkal kelekótyábbak, hiperaktívabbak, míg a goldenek nyugisabbak, ami nekem speciel sokkal jobban bejön mint a labik temperamentuma.

2012. márc. 17. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Nekem például labijaim vannak. :)) Nem választanék már más fajtát, tökéletesen illenek hozzám. Bár mindegyik kutyám más habitusú, de akkor sem.:) Ha kell elfekszenek a lábamnál, őrzik a házat, járják velem a természetet órákig, vagy türelmesen várakoznak míg gazdi traccspartizik a sétákon pl.

Bár nagyon tetszenek a goldenek is, én is úgy tapasztaltam, hogy talán nyugisabbak a labiknál.

2012. márc. 18. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!