Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Befogadjuk 3. emeletre?

Befogadjuk 3. emeletre?

Figyelt kérdés
Van egy rokonunk, akinek van egy 2 éves skót juhász kutyája. Sajnos nem igazán szereti, egész nap be van zárva egy kis kennelbe. Múltkor viccesen megkérdeztem, hogy nem adná-e nekünk, mert mi igazán tudnánk vele foglalkozni, szeretni. Azonnal odaadta volna. Egy bajom van, hogy 3 emeleten lakunk, viszont rengeteget kirándulunk, bicajozunk. Imádja a lányaimat (14 és 12 évesek), nagyon jó fej kutyus. Bevállaljuk?

2012. márc. 18. 09:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Vállaljátok.:) Szegény csóri kutyának legalább lesz egy igazi családja.:) Csak nagyon hullajtja a szőrét.:)
2012. márc. 18. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Volt kutyánk, az nem jelent gondot.
2012. márc. 18. 09:20
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor gyerünk fogadjátok be.:)
2012. márc. 18. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is fogadjátok be! Megérdemli a kutyus!:)
2012. márc. 18. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
mindenkinek jobbb fogadd be
2012. márc. 18. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a megerősítő válaszotokat. Megbeszélem a rokonnal, hogy a tavaszi szünetben el is hoznánk. Akkor úgyis mindenki itthon van, lesz ideje megszokni az új környezetet, családját, + be tudjuk szerezni az alapvető felszereléseket is. Remek csapat leszünk :)
2012. márc. 18. 09:30
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Az emelet nem lehet akadály hogy otthont, szeretetet és családot nyújtsatok egy olyan kutyának akit máshol nem szeretnek.

Fogadjátok be, had érezze a törődést, a szeretetet.


Nekünk a 2. emeleten van kutyusunk de nagyon boldog, vidám.

2012. márc. 18. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Persze, egy ilyen kutyának emberek között van a helye.
2012. márc. 18. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

NEm tudom mi köze van az emeletnek a kutya tartáshoz? Mi is a 3.-on lakunk. Sőt! 3,5.diken,mert magas földszintes, nah erre varrjál gombot! :D

Mi Huskyt tartunk. HA tudtok vele bánni, és lesz is időtök rá,akkor ez szívesség a volt "gazdának" és a kutyának is.

2012. márc. 18. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Mi 10 évig tartottunk panelban skótot.

Szerintem is vidd haza. :)

Ja és a szőre miatt se aggódj. Sokkal könnyebben lehet a hosszú szőrt takarítani, mint a rövidet.

2012. márc. 18. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!