Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Felengeditek a kutyátokat az...

Felengeditek a kutyátokat az ágyra?

Figyelt kérdés

Ha már te vagy a falkavezér, ez befolyásolja a viszonyotokat?


Félreértés elkerülése miatt: Nem kell velem azonosítani a kérdést, csak érdeklődő vagyok.:)


2012. márc. 18. 10:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nálunk feljöhet ha én megengedem neki. Ha felakar menni az ágyra akkor megvárja még erre engedélyt kap. Sőt éjszaka velem is alszik. Szerintem ez nem befolyásolja a falkavezérséget.
2012. márc. 18. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
46%
én felengedem mind két bichonomat ,de inkább az ágy alatt vagy a fotelomba szeretnek aludni,ritkán alszanak fennt ,sose tiltotam le őket és kiskoruktól feljöhetnek,de ők inkább lent szeretnek lenni :)
2012. márc. 18. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
nekem dogjaim vannak,néha felmehetnek. lelógnak mindenhol. ekkoráknál fel se merül,hogy az ágyban aludnának,de felmehetnek a kanapéra is,ha rajta van a takarójuk.Azt már ők tudják.
2012. márc. 18. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
50%
Nem, a hálóba sem engedem be. Egyszerűen nemakarom, hogy mindenhol ott legyenek, ha akarok kimegyek hozzájuk a nagyszobába.
2012. márc. 18. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

nekem pincsim van kiskora óta velünk alszik az ágyon a lábunknál..És falkaverézrnek tekint ettől függetlenül és tisztel is :) Valahogy megnyugtat hogy érzem a jelenlétét éjszaka:) páromat se zavarja sőőt:)

20L

2012. márc. 18. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Időnként leterítem a piros törölközőét az ágy végére. Olyankor felmehet a kutya, amúgy nem. Ezzel ő is tisztában van. Nálunk nem okozott ez semmilyen rangsor béli problémát.
2012. márc. 18. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
50%
Egyszer a párom megengedte,mert kb. annyira következetes,mint egy zsák szárított molylepke, így azóta renderes látogató a Huskynk az ágyban. Csak többszöri felszólításra,vagy "lábbal letolom" után duzzogva és nagyokat sóhajtozva mászik le.
2012. márc. 18. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Kiskorában minden kutyám velem aludt az ágyban.

Utána már maguktól is inkább kint akartak lenni.

Ha jó idő van, kint alszom velük a kertben, de ilyenkor sem bújnak hozzám engedély nélkül, csak a közelemben vannak.

(Persze mindig az a vége, hogy 3-an nyomnak agyon a kempingágyban, a KÁJ meg fél méterre tőlünk bambul...:D)


Ettől még nagyon is tisztelnek, még kamaszként sem próbálkoztak be az 2uralomra töréssel":D

2012. márc. 18. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én is megengedem neki.Kicsi kora óta együtt alszunk.És ennek ellenére én vagyok a főnök,bár amúgy sem hajlamos a rosszalkodásra.Vele születetten engedelmes.
2012. márc. 18. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
Nem engedem fel. Semmilyen szempontból nem tartom jónak. A falkavezérség a legkevesebb ezewk közül.
2012. márc. 18. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!