Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi lehet a baja? 5 hónapos a...

Mi lehet a baja? 5 hónapos a kiskutyám váladékozik az orra, gyenge, alig eszik, viszont inni iszik. Egész nap csak fekszik, néha feláll vizelni aminek a színe sárgás de inkább már piros.

Figyelt kérdés
Az állatorvoshoz holnap viszem mivel nincs ügyelet,de addig is ha tudná valaki hogy mi a baj addig is tudnék valamit segíteni neki. Előre is köszönöm!
2012. márc. 18. 10:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én azt tudom tanácsolni, hogy ne várj holnapig, mert ez olyan bajnak tűnik, amihez SOS állatorvos kell, nem mész semmire kamillával meg borogatással. Ügyelet van, maximum messzebb. Holnapra lehet, hogy késő lesz.
2012. márc. 18. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ,rendben nem várok!
2012. márc. 18. 10:59
 3/12 anonim ***** válasza:

most azonnal orvos!

babesia

2012. márc. 18. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
lehet,hogy már most is késő,ha már piros a vizelet.Rohanj
2012. márc. 18. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

itt vannak az ügyeletek:

[link]

2012. márc. 18. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Na?
2012. márc. 18. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:

Na?

mi van a kiskutyáddal?

2012. márc. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
az utóbbi napokban jobban volt :) de sajnos ma reggelre elpusztult :( szegénykémet megmérgezték. Voltunk orvosnál is de nem tudott semmit mondani mivel nem hányt, nem ment a hasa ezért csak kezelgette.Kapott antibiotikumot meg oltásokat de sajnos elpusztult.Köszönöm hogy aggódtatok.
2012. márc. 22. 10:24
 9/12 anonim ***** válasza:

bocs, de te írtad amásik kérdést a habos váladékról.

szerintem szinte biztos,hogy babézia volt, és gondolom az orvos is ezzel kezelte.

sajnos ha akkor mész amikormár piros a vizelet, akkor nem valószínű,hogy meg tudják menteni.

Akkor kellett volna menni amikor abbahagyta az evést és kókadtabb volt

2012. márc. 22. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
ezek egyszerre jöttek ,ezek szerint akkor mindegy volt mikor vittem orvoshoz.Sajnos ez lett nagyon sajnálom nagyon okos kiskutya volt.
2012. márc. 22. 19:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!