Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy 9 honapos sztafim,...

Van egy 9 honapos sztafim, rendeltem neki amerikabol BullyMax vitamin tablettat. Velemenyeket varok aki ismeri esetleg adott a kutyajanak ilyen vitamint! Soktol halottam h karos mellekhatasai vannak!?

Figyelt kérdés
2012. márc. 18. 12:49
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem a legjobb, ha megkérdezed az állatorvost elviszed neki, aztán ő megnézni az összetevőket!
2012. márc. 18. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Minek vitaminoznád? Etesd jó táppal, az pont elég neki. Meg eleve minek rendelted, amíg nem tudtad, hogy jó-e?
2012. márc. 18. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
19%

Talán azért hallottad, mert így is van! Pont egy 9 hónapos, fejlődésben lévő kutyát akarsz tönkre tenni? Ez a faja (az amerikai staffordshire terrier NEM a sztaffi (egyáltalán mi a franc az?) genetikailag olyan, hogy izmos. Látszik rajta az izom. Csak megfelelően kell dolgoztatni. Izmot pakolni rá pedig MÁSFÉLÉVES kor után kell kezdeni, mert tönkre vágod az egész kutyát.

Csak gratulálni tudok! Neked aztán való ez a fajta...

2012. márc. 18. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Én egy kutyámat se etettem ilyen hülyeségekkel. Normálisan kaptak mindent, mozogtak eleget, ennyi. Éltek öreg korukig. Mű vackok, semmire nem valók.
2012. márc. 18. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
32%
Mi a szar az a sztafi?
2012. márc. 18. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

Zöldkagylò kivonatot adj neki és jò minőségű tápot. Minden egyéb màssal csak ártasz neki.

Ez miket tartalmaz?

2012. márc. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
13:08 XD
2012. márc. 18. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

Az amstaff és a staffi nem ugyanaz válaszolók, az egyik az amerikai staffrorshire terrier, a másik meg staffordhire bullterrier.

A kérdésre pedig, inkább a dokibal beszélj, ő tudja hogy mi a jó és mi nem.

2012. márc. 18. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Utolsó, te miről beszélsz? Staffrorshire? Staffordhire? Mik ezek?
2012. márc. 18. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Bocs, hogy gyorsan írtam, és elütöttem, staffordshire akart lenni. De a hangsúly a két külön fajtán van -.- .
2012. márc. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!