Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez milyen kennel szerintetek...

Ez milyen kennel szerintetek (Német juhászkutya)?

Figyelt kérdés
[link] php? A=extravagance
2012. márc. 18. 20:57
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:

Bocsi:

[link]

2012. márc. 18. 20:58
 2/22 A kérdező kommentje:

Esetleg ezzel összehasonlítva?

[link]

2012. márc. 18. 20:59
 3/22 anonim ***** válasza:

A szukáknál elég gyenge a csípő minősítése.

Munkavizsga eredményt nem látok.

2012. márc. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Mármint melyik linknél?
2012. márc. 18. 21:05
 5/22 anonim ***** válasza:
A második kennel inkább a munkakészségre fektet hangsúlyt. Minden látható a kutyákról, ami kell egy tenyésztésre szánt kutyánál.
2012. márc. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
tényleg "szuper" ilyen az igazi tenyésztő (iróniától csöpögve mondom) folyamatos ismételgetve ugyanazok a párosítások...tényleg ez nagyon javítja a fajtát, tök jó önteni az egyforma genetikájú kutyákat a világra, pont ez kell...
2012. márc. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

Nem tenyészt... Gyárt.

Van saját kan. Ugyan miért fizetne idegen fedezésért ?

2012. márc. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Most én nem azt írtam, hogy lássátok meg, ez a legtökéletesebb kennel, hanem érdeklődtem, hogy mi a véleményetek, mert kezdő vagyok és épkézláb felvilágosításokat, tanácsokat várnék, úgyhogy jó lenne, ha nem cinikus rébuszokban beszélő válaszokat adnátok, hanem normális tanácsot. Az első kennelnél nem csak egy kan van, illetve van egy saját kanja, de az oldalon látható, hogy más kannal is fedezte. Melyik tűnik jobbnak? Családi kutyának szeretném, nem tenyészteni, és nem akarok vele éjjeliőrködni...

Ja és mit jelent, hogy gyenge a szukák diszplázia szűrése? Ezekhez a jelölésekhez nem értek.

2012. márc. 18. 22:02
 9/22 A kérdező kommentje:

Na és ez milyen?

[link]

2012. márc. 19. 07:53
 10/22 anonim ***** válasza:

A most belinkelt kennel is korrekt .

A csípőről csak annyit:

Az egészséges csípő "mentes"

Az elsőnél bizony van enyhe is Az a HD3-as.

Még mentes csípőjű szülőknél is előfordulhat, hogy egy kölyök diszpláziás lesz.

Ma már a könyök diszplázia is elég nagy gond a németjuhászoknál. Így fer tenyésztő már szűreti azt is. Annak jele: ED

2012. márc. 19. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!