Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen pórázt vegyek a kutyámn...

Milyen pórázt vegyek a kutyámnak hogy megtanuljon normálisan sétálni mellettem?

Figyelt kérdés
8 hónapos és nem lehet vele normálisan sétálni mert folyamatosan húz. Ceasar műsorában láttam egy pórázt amivel tanítgatta a kutyákat a rendes sétálásra, de nem tudom mi a neve és hol kapható. Ti mit ajánlanátok?
2012. márc. 19. 12:58
 1/3 anonim ***** válasza:

CM egy spec. dupla, távtartós nyakörvet használ, ami nem engedi lecsúszni a nyakán a fojtót és kutya álla alatt tartja. Ilyet az USA-ból tudsz rendelni, ha nagyon akarod. Viszont normál fix nyakörv és póráz is elegendő a probléma megoldásához. A technikát az első adásban láthatod:

[link]

2012. márc. 19. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem épp elég egy olcsóbb bőr póráz / csak mert ha rágná vagy elszakadna ne az legyen, hogy több ezret dobsz ki az ablakon / és mindenképp hám amivel vissza tudod húzni magad mellé, és nem folytod meg.
2012. márc. 19. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

OFF: *fojtod.

"Megfolytani" NEM tudod, ez biztos :D


ON:

ne vegyél rá hámot, hámor olyan kutyára veszünk, aki már tud melletted jönni, vagy pl nyomot követ... nem sétához való. Nem kell CM nyakörv sem, csak oda kell figyelni. Sima nyakörvvel is meg lehet csinálni, ha nagyobb testű a kutya, lehet rá venni egy fojtót (miután komolyan áttanulmányoztad a használatát, mert el lehet cseszni vele a kutyát keményen, ha rosszul használod).

2012. márc. 19. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!