Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan tudok közelebb kerülni...

Hogyan tudok közelebb kerülni egy előzőleg bántalmazott kutyához?

Figyelt kérdés

Nos előszöris leszögezném, hogy azok akik csak szidni fognak inkább kerüljenek el ne válaszoljanak.

Keresztaszüleim ők igazi falusiak a kutya csak egy eszköz mint egy furik kb. Van két pulikutyájuk nekik kölykök születtek. Már páron túladtak, de még van 2 kutya és ma ahogy ott voltam észrevettem, hogy nagyon félénkek engem az anya és az apa is nagyon szeret de a két kiskutya mindenkitől fél. Kérdem a házigazdát, hogy miért ilyen félősek? aztmondta azért mert megverte őket, mindent széthordanak a kertbe meg rosszak (jelezném, hogy 3 hónapos kutyák) mondtam neki, hogy a kutya attól mert megverik nem fog jól viselkedni hisz azt se mtudja miért kapta a verést csak annyit érnek el vele, hogy félni fog. Erre a válasz, hogy én nem tudhatom mert nekem még sose volt kutyám ők tudják hogy kell nevelni.

Valahogy szeretném ugymond a kiskutyákat magamhoz csalogatni, hogy kapjanak egy kis kényeztetést és megismerjék a szeretet, de eddig sehogy sem sikerült, próbáltam kajával, próbáltam ugy, hogy hívogattam őket, próbáltam ugy, hogy közbe ott voltam a két szülő kutyussal de sehogy sem jött össze.


2012. márc. 19. 14:58
 1/1 anonim ***** válasza:

Legyél nagyon türelmes. A szülőket hívd magadhoz, simogasd őket, játsz velük a kicsik akkor látják, hogy nem vagy rossz ember. Vagy csak ülj le... fektesd le magad mellé a szülőket és várj (esetleg vigyél egy kis kaját is magaddal amit csak rakj a lábad elé.). Ne csinálj hirtelen mozdulatokat hagyd, hogy ők kezdeményezzenek.


Az meg, hogy bántják a kicsiket... nagyon nem jó. Próbálj meg nekik gazdit keresni ha sikerült 'megszelidíteni' őket.

2012. márc. 19. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!