Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Golden retriever gazdak...

Golden retriever gazdak velemenyere vagyok kivancsi, aval kapcsolatban, hogy: van egy 3 honapos goldenem, de meg nem olyan lompos a farkan a szorzet. Ez termeszetes? Es ha igen akkor milyen idos koraba kezd el noni neki?

Figyelt kérdés
2012. márc. 19. 15:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Nincs golden retrieverem, de az egyik ismerősöméknek van. Nem tudom, hogy normális-e, de én arra gondolok, hogy szerintem később fog neki megnőni a szőre. Azt viszont nem tudom, hogy mikor. Ha nagyon aggódsz, szerintem keress rá, esetleg állatorvoshoz menj el!:)
2012. márc. 19. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem vagyok goldenes, de a babaszőre még nem olyan lompos, nem? Majd ha kinő a felnőtt bundi, akkor szerintem az lesz majd az.
2012. márc. 19. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat :D
2012. márc. 19. 15:51
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem egyformán szőrösek a goldik.

Kölyöknek még változik a szőre jócskán.

2012. márc. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Haromhonapos korban meg egy goldennek sem olyan hosszu a szore, mint amelyin majd felnottkoraban lesz. Meg boven kolyokszore van neki.
2012. márc. 19. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 gabrielli ***** válasza:
Az enyém 5 hónapos és most kezdett szép lassan lomposodni a farok-szőre. De ismerősömnek 1 éves már a goldija és azt mondta, hogy csak mostanra nőtt ki teljesen a felnőtt szőre.
2012. márc. 19. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez teljesen normális :) Az én goldimnak először bárányos bundija volt, ezt levetette olyan 3 hónapos korában, akkor ilyen vidraszerű lett :D azt nagyon utálta, komolyan szégyenlős volt. Olyan 6 hónaposan már alakult a szőre. Arra figyelj oda, hogy ne házi kosztot adj neki, mert az enyémnek attól hófehér bundája volt :S és rettenetesen hullott. Mióta csak minőségi tápot eszik, azóta arany színű és kevésbé hullik.
2012. márc. 30. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Az én goldim most lessz féléves,és az övé is csak most kezd gyönyörűen lomposodni.na meg a hátán göndörödik! Egyszerűen gyönyörű :) Amikor 3 hónapos volt az enyém,akkor neki sem volt göndör a bundája.Mindennek eljön az ideje :)
2012. máj. 12. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!