Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Német juhász vagy Rottweiler...

Német juhász vagy Rottweiler területőrzésre?

Figyelt kérdés

2012. márc. 19. 18:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Mindkettő nagyon jó benne. Hozzám a rotti közelebb áll. Bár ha még nem eldöntött és szóbajöhet még egy fajta, a bullmasztiffot is ajánlanám.
2012. márc. 19. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mind a 2 jó.
2012. márc. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha kezdő vagy Német juhász(vagy ha félsz a nagyobb testűektől),ha nem inkább roti.Ha nagy területre kellene inkább Német juhász,mert a roti kicsit lomhább.Sok szerencsét
2012. márc. 19. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
szerintem roti. :) ismerek 2 kutyát, ők is területet őriznek. a németjuhásztól simán be lehet menni, esetleg vakkant egyet. a rottweiler pedig tényleg őrzi... kapott már el betörőt. :)
2012. márc. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Kösz a kommenteket eddig nekem a telepen 1 német juhász +valamilyen keverék volt de a nagyobb testű kutya volt sokkal mint egy német juhász.
2012. márc. 19. 19:46
 6/7 anonim ***** válasza:
Mindkettô jó. Viszont szerintem a németjuhász jobb,mert könnyen betaníthatod. Kicsi könyebb is dolgozni vele, mint a Rotival :) Nekünk is van egy az udvaron és nagyon jól véd. Kiváló. A kis keverékünket is mindig megvédi:)
2012. márc. 19. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Telepre egyik sem. Vannak őrzésre való kutyafajták. Az általad említett kutyák munkakutyák, akiknek nem elég csak egy telepe területét őrizni.
2012. márc. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!