Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ezzel a nyakörvvel van valakin...

Ezzel a nyakörvvel van valakinek tapasztalata?

Figyelt kérdés

[link]


Gyanúsan olcsó de állítólag 4 hónapig jó. Valaki esetleg próbálta már?


2012. márc. 19. 19:04
 1/10 anonim ***** válasza:
Én próbáltam már! Nekem bevált! Az árához képest megfelelő hatása van... Amúgy, ha átdörzsölöd csiszolópapírral, akkor tovább is jó!
2012. márc. 19. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
a nyakörvek nálunk nem hatottak....de kipróbálhatod! mi olyan csepegtetőt vettünk amit egy hónapban egyszer az állat nyakába kellett csepegtetni ( csak 1-2 cseppet) kicsit drágább volt de bolha és kullancs ellen is hatott ha a bolha meg csípta meg is döglött ha a kullancs belement az is meghalt :)
2012. márc. 19. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mi is ilyet vettünk a fressnapfban és eddig nem találtam kullancsot a kutyusban, pedig már voltunk olyan helyen is, ahol elvileg extra sok kullancs van. Bár amióta ezt tudom, már nem viszem oda!:) Ha esetleg te is megpróbálod, akkor örülnék, ha megírnád, hogy hogy vált be!:) Ja és egyébként azt mondta az egyik eladó, hogy a 4 hónap a bolhákra érvényes, a kullancsok ellen csak 2 hónapig véd. Hogy ez mennyire igaz, nem tudom, de azért 2 hónap után lecserélem a biztonság kedvéért!:)
2012. márc. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Megrendeltem. Ez már a ti lelketeken szárad:) Majd tudósítok.
2012. márc. 19. 20:34
 5/10 anonim ***** válasza:

3.hónapja használom, az utóbbi 2-3hétben folyamatosan, napi 2-3 vagy akár még több órát is kint vagyunk erdőn-mezőn, ahol elvileg van kullancs dögivel, eddig a kutya tiszta.

Bár a lepkeszúnyog miatt scaliborra vagy advantixra fogunk váltani, de szúnyogmentes időben majd vissza erre.

2012. márc. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Szilvi & Argos ***** válasza:

Én vmikor az előző év végén vettem, és nem volt kullancs a kutyámban, pedig naponta kétszer a Duna parton sétálunk...igaz, hogy télen jóval kisebb a kullancs-kockázat.

A héten kell vennem már újat, mert már tuti lejárt. Kíváncsi vagyok, hogy "szezonban" is beválik e...

2012. márc. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Szilvi & Argos ***** válasza:

"Négy hónapos védettséget nyújt a bolhák és a kullancsok ellen"

Olvasd el a részleteket is!

2012. márc. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
2 hete használjuk, eddig nincs kullancs, pedig jártunk fertőzött területeken.
2012. márc. 19. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
3. válaszoló vagyok. Elkiabáltam!:) Most szedtem ki egy kullancsot a kutyából! Most azt nem tudom, hogy a nyakörv funkciója az, hogy egyáltalán ne másszon bele a kullancs vagy az, hogy ne fertőzzön a kullancs, vagy ne szívja meg magát. Ez még szerintem nem szívta meg magát, de ha fertőzött volt, akkor szívás.:S
2012. márc. 20. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Hát egy hete van rajtuk, és most találtam egy az egyik kutyámban egy kullancsot. Fene egye meg.
2012. márc. 28. 11:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!