Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutya a tüzeléskor lehet...

Gabi86 kérdése:

A kutya a tüzeléskor lehet levert?

Figyelt kérdés

A kutyusom tüzel és egész nap csak fekszik a házában néha kijön körülnéz és visszamegy.szerintetek mi baja lehet?a kutyáknak fájhat a hasuk mikor megvan a bajuk?egy életvidám mozgékony kutyáról van szó,most meg kicsit levert.szerintetek elvigyem dokihoz?

Még egy kérdés nem utazott még autóban mit csináljak hogy ne legyen nyugtalan?vagy szerintetek ellesz a kocsiba. de normális válaszokat akarok nem lehurrogósat.csütörtökön lesz idő elvinni dokihoz,ha nem javul az állapota,ha egyáltalán beteg.


2012. márc. 19. 21:07
 1/4 anonim ***** válasza:

Én nem tudom, hogy ez általános jelenség e.

De ha ez megnyugtat az én kutyusom is levert, mikor tüzel. Pedig nekem is egy elé életvidám kutyusom van, husky.:)

És eddig sose volt semmi baja, vagyis nem betegség miatt volt.

2012. márc. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 compactegon ***** válasza:
enyém is szombaton kezdte, és nem sok kedve van a szaglászáson kívül semmihez :)
2012. márc. 20. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem biztos hogy a tüzelés miatt ilyen, hirtelen jött a jó idő és ez megviseli a kutyákat.Mostanában mindkét kutyám sokat heverészik magukhoz képest.
2012. márc. 20. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
De eddig még sosem volt ilyen már hat éves,és alig eszik csak a kezemből,meg lehangolt,remélem igazatok van.amúgy köszi a válaszokat.
2012. márc. 20. 17:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!