Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Örökbe fogadnád a kutyust az...

Örökbe fogadnád a kutyust az alábbi feltételekkel?

Figyelt kérdés

Szüleimnél van 2 kutyám, de mi albérletben élünk és ide nem engednek kutyát. Ezért beszereztünk egy macskát.


Lenne egy yorki akivel nem törődött a gazdája, rokonok vették el tőle, de nem tudják hova rakni. Kb 8 éves, azt hiszem szuka kutya.

Nagyon megsajnáltuk, és gondolkozunk hogy örökbe fogadnánk. Szerintetek?


A macskával élne egy fedél alatt. A macskám látott már yorkit (nem ezt, hanem egy fiatalabbat) és azzal jól kijöttek, és az én kutyáim közül is a fiatalabbal jól kijön.


2012. márc. 20. 10:34
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Na akkor most mi van? Az albiba akarod, ahova kutyát nem vihetsz vagy ezt is a szüleid nyakára akarod varrni?
2012. márc. 20. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Rákérdeztünk a tulajnál, és neki is van 2 yorkija és azt mondta hogy egye fene ez még belefér, mert hogy "macska méretű".

Én sem értem, de a yorkit engedné.

2012. márc. 20. 10:43
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor mi itt a kérdés? Ha szabad utatok van, akkor már csak el kell döntened hogy szeretnéd-e a kutyust vagy nem. Ezt döntsük el helyetted?
2012. márc. 20. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Én szeretném! De ez baromi nagy felelősséget igényel 3 állat mellé egy negyedik.


De nem tudom milyen igényei vannak egy yorkinak, pláne hogy már idős. Nem tudom oltva van-e, kijönne e a macskámmal meg a 2 kutyával stb.

2012. márc. 20. 10:46
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez a kiskutyától függ, hogy elfogadja e a cicát. Az én palotapincsim még soha sem látott, találkozott közelről cicával, de ha elmegy egy a kapu előtt, azt nagyon megugatja.
2012. márc. 20. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem értem. Hogy jön ide a két kutya? Nem csak egy macskád van az albiba? A két kutya meg a szüleidnél? A macskádról meg azt írod h jól kijönnének...

Egyébként az oltásokat tudakold meg, az alapján tudsz majd dönteni. Én pár hónapja egy 4 éves kan kutyát fogadtam örökbe a 14 éves szuka kutyám mellé.. úgy h a szuka semmilyen más kutyával nem találkozott az anyján kívül(mert vele élt egy ideig). Imádják egymást.

2012. márc. 20. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Úgy jön ide a 2 kutya (eből egyik az enyém,másik a testvéremé), hogyha örökbefogadjuk a kutyust, szeretnénk ha jól kijönne a kutyákkal. Van egy kertünk, most a 2 kutya ott van, jól érezné ott magát a yorki, és el is férnének kényelmesen.


A macskám eddig 4 kutyával találkozott összesen, kettővel jól kijött, a másik 2 bántani akarta ezért tőlük félt.

2012. márc. 20. 11:04
 8/9 anonim ***** válasza:

menhelyi a kutya vagy ismerősődé?

mert akkor megkérdezheted hogy ideiglenesezhetnél -e vele és akkor meglátod hogy kijön -e a macsekoddal,ha igen akkor meg szabad a pálya:)

Ha ismerősödé akkor meg kérdezd meg hogy megnézheted-e hogy kijön e a macskával mondjuk egy próba napra?

Pl az én kutyám nem tesz különbséget kutya meg macska közt,apámnál van a szomszédba egy macsek,hát a cica kergeti az én kutyámat,mulatságos egy látvány:) SOk sikert!

2012. márc. 20. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
A kutyust kivitték külföldre. A gazdája itt lakik tőlünk 2 háznyira, és féltünk hogyha ráismer a kutyára balhézni fog.
2012. márc. 25. 14:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!