Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 11 hetes kan kutyusom párzó...

11 hetes kan kutyusom párzó mozdulatokat végzett a barátom lábán, nem korai még, hogy ezt csinálja?

Figyelt kérdés
pofon vagy inkább a nyakán a bőr megrángatása a jobb? persze csak ésszel.
2012. márc. 20. 15:16
 1/5 anonim ***** válasza:
70%
Ez nem hogy korai, de erősen tiltani kell, mivel ez a dominancia jele. Mivel én nem vagyok az ütés pártján, így a kettő közül, a bőr megrángatása és elég erőteljesen elbeszélgetnék vele, hogy talán ezt nem kéne. :)
2012. márc. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem hangosan szolj ra es rangasd meg a boretol fogva!

Ez teleg a dominancia jele.

2012. márc. 20. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
64%
Dominálni sosem korai...
2012. márc. 20. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2012. márc. 20. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

szia!


Azért ezt még nem kell olyan komolyan venni, mintha idősebb lenne. Ugyanis ez nem mindig dominancia! Csak elterjedt mostanában nagyon, és mindenre ezt írják.

A kölyökkutyák gyakorolják kiskorukban a párzó mozdulatokat. Ugyan úgy, mint a verekedést. Csak egy bizonyos kor után jelent dominanciát, de nem egy 11 hetes kölyöknél!

(ezt a kutyás könyvem írja, abban olvastam, nem én találtam ki.)

2012. márc. 20. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!